ME týmů 2016/17 – 2. kolo
  • 3

By Hidoshito

Po zdařilém zahájení nové sezóny Pandanet Go European Team Championship, kdy naše reprezentace porazila Německo 3:1, pokračujeme zítra druhým kolem proti Srbsku. Za Česko tentokrát nenastoupí Janové Hora a Šimara, takže na čtvrté desce, která se dohrává až ve čtvrtek, dostane příležitost Ondřej Kruml. Pokud toužíme postoupit do finálového klání v Turecku, nic než výhra nepřichází v úvahu, protože v tomto zápase plníme roli jednoznačného favorita.

Česko Srbsko 2:2
1. Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Dusan Mitic 6-dan (StrayCat) Č+vzd
2. Jan Prokop 6-dan (krabicka) Lazar Manojlovic 5-dan (Laza) B+vzd
3. Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) Mijodrag Stankovic 5-dan (keks) B+9,5
4. Ondřej Kruml 5-dan (scurge10) Mihailo Jacimovic 3-dan (Hami1) Č+vzd

Odpověď

3 Komentáře(ů) u "ME týmů 2016/17 – 2. kolo"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Vlada
Host

Včera jsem naše partie komentoval ve Wei-qi salónku a nijak mě netěšilo muset pořád opakovat “Tohle je podezřelý tah”, resp. “a to je jasná chyba”. Už dlouho jsem neviděl Janka tak jednoznačně zrušeného. 🙁
Neměl jsem nás za jasné favority jako Ivan, který si asi nevšiml, jak Lazar v minulém kole porazil Cornela Burzo. Ale vyhrát jsme mohli.

Lukan
Editor

Taky jsme si to predstavovali jinak, ale klid, stane se, jedeme dal, ackoliv to opravdu hitparada nebyla. Rozhodujici ale budou jine matche, protoze ostatni taky ztraceji. Dva lonske finalisty uz obral Izrael a Srbove minule mohli obrat i Rumuny.
Scurge nam zajisti remiz a myslim, ze muzu rict za cely tym, ze priste zavahani odcinime s Finy. 🙂

wpDiscuz
ME týmů 2016/17 – 2. kolo