Olomouc je zpátky na turnajové mapě
  • 12

By Hidoshito

Je tomu přesně 13 let, co se odehrál poslední turnaj v Olomouci. Dnes mám milou povinnost pozvat čtenáře našeho portálu na znovuobnovený ročník, jehož pořadové číslo bude 24. Propojení tamního klubu s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého nese delší dobu své ovoce a zásluhou Davida Cigánka nyní i reálnou podobu turnaje, kterého se můžeme zúčastnit o nadcházejícím víkendu. Všechny podstatné informace visí na internetu a prošly hlavní sociální sítí, takže zbývá trošku odlehčit atmosféru a lehce zavzpomínat.

Jako redaktor blogu eGoban jsem v minulosti napsal článeček, o němž zarytě “mlčí” nejen hlavní vyhledávače, ale – a to je mnohem závažnější – o publikaci a datu sepsání tápe i autor sám. Při této vzácné příležitosti si tedy dovolím situaci napravit a vydat Vzpomínku ještě jednou (a lépe).

Foto: Go klub UP Olomouc

Odpověď

12 Komentáře(ů) u "Olomouc je zpátky na turnajové mapě"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Mikin
Host

Poetické proroctví, podepsána křehká hobití duše. Pulčíku, co sis to dával za specialitky? 🙂 V Ponorce popovídáš, snad zrovna nebudeš pobíhat s kytarou v tělocvičně 😉

Fíša
Host

To: Půlčík.
Hodně let tomu zpátky, i přesto na Ivošovo charitativní kroužkování vzpomínám stále s úsměvem, na tvoje nešťastné neutrály moc ne. Možná jsem tehdy díky tobě vyhrál v Olomouci svoji první a zároveň poslední dřevěnou desku, na které jsem pak doma ostudně hrával s “Nechanickými” kameny.

vacgo
Člen

Ivane díky za ten článek. Zřejmě jsme to nedělali zbytečně.

Broula
Host

To: Pulcik a Fisa
Lepe bych to nenapsal. Olomouc byla muj prvni turnaj, kam me Fisa vzal a mel jsem to hned se vsi paradou na MR 1998 celych pet dni. Desku jsem si odvezl take, kameny mam stejne jako Fisa, ale aspon v drevenych dozach od Vladi Danka. Pote, co letos nemohu najit v kalendari tradicni jarni Plzen (bude vubec?), zvazuji napresrok Olomouc. Co na to Fiso rikas, ukecame i Pavla Skalku a Koulese?

Michal Zubalík
Admin

Turnaj v Plzni už byl přidán do kalendáře, bude první víkend v dubnu

Michal Zubalík
Admin

Průbězné výsledky najdete zde: http://goweb.cz/turnaj/xxiv-olomoucky-turnaj-v-go/

Tom Kruml
Host

To je teda tejden. Nejdřív ti hnusní ajťáci, kteří místo aby pořádně naprogramovali windows, tak se snaží zkazit člověku každou radost, a teď chabý, ano, nebojím se říct chabý výkon našeho SI reprezentanta!

Mikin
Host

Díky moc za skvělý turnaj!!! Olomouc je fakt krásná. Vypnuli jsme jedněm dědkům v hospodě televizu, tak bylo i trochu pozdvižení, ale Pixla jim pak poslušně přinesl ovladač, což byla obrovská prohra.

SIscurge
Člen

Turnaj bezvadnej 🙂 Je prima, ze fotky jsou tak rychle po turnaji. Taky se mi moc libily hraci prostory, clovek mohl hrat v naprostem klidu a tak vymyslet nejkrasnejsi kombinace 😉
Na obranu kluku… v TV pousteli krasobrusleni 😉

SIsaimon
Člen

SI klan se ukázal opět v plné síle! 3 naši borci odehráli pouze 3 kola a 4. by byl rád, kdyby jedno neodehrál :-D.

wpDiscuz
Olomouc je zpátky na turnajové mapě