Letní go soustředění pořádané „so-imba klanem“.
  • 1

By SIscurge

Již počtvrté proběhne letní go soustředění pod vedením mladého organizačního týmu seskupujícího se pod vlajkou so-imba klanu. Letos se soustředění opět odehraje poblíž již provařené Horní Bečvy na chatě Mečová. Chata umožňuje mnoho doprovodných aktivit k nabitému go programu. Sportovci si můžou užít fotbalu, volejbalu, badmintonu nebo od loňského roku oblíbeného válení sudů na nedaleké louce. Pohodlnější si mohou zase sednout na venkovní zahrádku a vyzkoušet nějakou z mnoha deskových her, které jsou k dispozici. Po náročném dni lze využít saunu a vířivku, které jsou za přijatelný poplatek přístupné ve wellness zóně chaty.

Letos se poprvé organizátoři chtějí pokusit o pravidelný informační servis doplněný fotkami, tak doufejme, že jim to připojení dovolí! Reportáž a fotky budou umístěny v tomto článku.

Veškeré informace ohledně kempu je možné najít tady.

 

8. 14 2017

Dnes proběhl první den letního go soustředění na chatě Mečové v krásném prostředí přírody Horní Bečvy. Instruktoři předali své zkušenosti během poučných lekcí všem nadšeným goistům a ve volných chvílích se hrály stolní hry, volejbal, fotbal a spousta jiných her.

 

Odpověď

1 Komentář u "Letní go soustředění pořádané „so-imba klanem“."

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Hidoshito
Admin

Nešlo by ty fotky nahrát do nějakého alba, ať se to dá normálně prohlížet? Třeba do FB-galerie.

wpDiscuz
Letní go soustředění pořádané „so-imba klanem“.