Pražské Deskohraní
  • 7

By SIscurge

O víkendu 14.-15. 10. se v Praze pod Petřínem odehraje pětikolový turnaj “Deskohraní”. Přesunutí turnaje z hlavních prostorů festivalu do nedalekého Gymnázia Jana Nerudy goisty neodradilo. V tuto chvíli je přihlášených přes 70 účastníků. Danových hráčů na startovní listině zatím nalezneme pouze osm. Nicméně, pěkné finanční ocenění, které Jana Hricová zajišťuje, jich určitě ještě pár naláká.

Tento turnaj se hraje víkend před dalším kolem kvalifikace na ME týmů, tak doufejme, že se kluci dobře rozehrají a někdo z naší reprezentace turnaj vyhraje!

Konečné výsledky

Odpověď

7 Komentáře(ů) u "Pražské Deskohraní"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Jana
Člen

Tak nakonec hrálo hlavní turnaj během víkendu 71 hráčů z 6 zemí. Vyhrál Lukan před Dominikem Bovizem a Hezim. Všichni tři se porazili navzájem, takže o vítězi rozhodovali pomocná kritéria. Plný počet 5 bodů nakonec neměl nikdo. Výsledky jsou již v EGD a snad budou brzy i zpracované.

V úterý večer nás čeká ještě turnaj na 13×13 (viz propozice na gowebu). Turnaj na 9×9 ve čtvrtek jsem byla bohužel nucena letos zrušit.

Hidoshito
Admin

Chápu, že je otrava publikovat výsledky po každém kole, ale není mi jasné, proč se na Goweb nedají aspoň ty finální (jako minulý týden po Mikulově). Proč musíme čekat, až si je zpracuje EGD pro rating?

Thierry Tenuki
Člen

Ahoj Pulco, Je nam strasny lito ze nemohls se dozvedet vysledky hned po uzaverku. Ma to za starost cleny vyboru. A cleny bud maji vikend 🙂 anebo taky hrali a verim ze po turnaje bud se tesili na chlazene pivo nebo spechali domu. Verim ze cekat do dalsiho pracovni den nebude velka mucirna. Bereme to tak ze davat vysledky behem 24h hodin po uzarverku je normalka a davat to hned po akce je super extra servis kdyz se to povede. Hezky zacatek tydne vsem!

Vlada
Člen

Nemůžu s naším předsedou tentokrát souhlasit. Ve škole není internet, aby to tam dala Jana po každém kole? Nebo aspoň po turnaji? Nejutajenější turnaj ze všech 🙁 Ani já jako místní pražák nevím, kdo vyhrál.

Hidoshito
Admin

Nikomu nechci brát volný víkend, ale když mi Tymak posílal výsledky z MES, těch pár minut jsem bez problémů obětoval. Vždycky se najde nějaká “spojka”, co to zvládne vyvěsit, vyfotit apod. I poslední nestandardní turnaj v Brně to bouchal aspoň na Facebook a dokonce každé kolo! 😉
Včera nám Jana milostivě prozradila medailisty, dnes mi Lukan doplnil 4. – 6. místo, do zítřka se snad dočkám i zbytku. 😀 Tohle mě už ani nebaví kritizovat, internetovou revoluci v go jsme řešili hodně dávno. 🙂

Thierry Tenuki
Člen

Nechci polemizovat dlouho tu. Jsou vice veci: Myslim ze se dozvedet o vysledky turnaju do 24h po jeho ukonceni neni tragicke. ( 100% dnes opdo bude tu viset ) kdyz se to da mit driv je to super. Vim ze wifi nebyl v dispozice hracum behem turnaju, nevim jestli Jana mela moznost ci ne. Taky vim ze Jana se vubec nenudila behem turnaju… Vite taky jak to chodi jak konci turnaj: po predani cen ( nebo nekteri driv) vsechny zmizi a je treba jeste vse uklizet, stehovat material atd. Takze poslat na vybor vysledky neni priorita a to respektuji. Na MES bylo to fajn protoze pomalu byly vic orgosi nez hrace 🙁 takze vse probehlo ok.

V cem mate pravdu je ze treba zdokonalit komunikace mezi organizatory a redaktory na Goweb: jeden nepise protoze druhe nic neposilal a se neposila nic protoze nikdo se na to neptal :D.

Koncim jak jsem zacinal. Jak ted pisu, pred 24h jeste hralo 4. kolo….. a uz chcete vysledky a brzo bude “kde je reportaz ?” a “kde jsou fotky?”… Zijeme v dobe CNN non stop info ale tu to tak neni 🙂 Dekuji za trpelivost.

Hidoshito
Admin

Ne, tuhle diskusi už znova otevírat nebudu, protože místo toho je mnohem lepší citovat slavný český film: “…je to marný, je to marný, je to marný!”. 😛

wpDiscuz
Pražské Deskohraní