5. imba soustředění – Karlov pod Pradědem
  • 6

By SIscurge

Letošní go soustředění pod vedením nového imba leadera Ondry Kachyni proběhne přístí týden (19. – 26. 8.) v Karlově pod Pradědem na chatě Zátiší .

Předpokládá se, že soustředění bude probíhat obdobným způsobem jako vždy: každodenní fotbal, deskovky na každém kroku, procházky do přírody, smích, večerní veselení a především spousta a spousta go!

Lekce budou probíhat pod vedením mistrů Pala Balogha, Jana Šimary a Ivana Kostky. Jak již bývá zvykem, Honza bude mít pouze odpolední lekce a bude doplněn Viktorem Linem, Janem Prokopem, Ondrou Krumlem a samotným Ondrou Kachyňou.

V případě dobrého připojení se organizátoři pokusí do tohoto článku vkládat odkaz na fotky.

Sběrnice fotek
Fotky z fotbalu od Štěpána
Fotky od Colina

Odpověď

6 Komentáře(ů) u "5. imba soustředění – Karlov pod Pradědem"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
jarda
Host

Bylo to super. Díky za organizaci!

Vlada
Host

My co jsme se neúčastnili, bychom rádi věděli víc než “bylo to super”. A fotky budou?

Lukan
Admin

Jak se vlastne podarilo oddelit klidnou cast od divocejsi?

Hidoshito
Admin
Místo je pro go kemp takřka ideální! Strávil jsem tam celý týden a nic mi tam vyloženě nescházelo. Na výlet jsem si zašel ještě před příjezdem (Dlouhé stráně), v týdnu už bylo volno jen ve středu, kdy jsem se vzpamatovával z kapku divočejšího večera, takže túra na Praděd nepřicházela v úvahu. 🙂 Chata je přímo pod sjezdovkou a nabízí plácek na fotbal a další pohybové aktivity. Trochu mi chybělo hřiště na volejbal, ale to jsme si vynahradili srandovním “líným tenisem”. Uvnitř je ještě stůl na pinec (dost bídnej, ale na kolotoč stačí), kulečníkový stůl (na karambol) a dvě TV (na jedné se dost sledovaly turnaje v počítačových hrách, které moc nechápu). Venku bylo dost místa k posezení, takže hodně go lekcí se vedlo na čerstvém vzduchu, což bylo příjemné. Jídelna/restaurace s barem byla otevřena přes den a krmila nás dobře. Zažil jsem už na kempech všechno možné a tohle byl takový lepší standard. Snídaňový raut výborný, když si člověk přivstal, ke konci už samozřejmě slabší. Po celý den byla k občerstvení gratis voda s citrusy (a jakýsi ochucený čaj), což jsem hodně oceňoval! Obědy a večeře naprosto ok. Ti vybíravější sice najdou chybu na všem, ale krom jedné přesolenější polévky a rýže parboiled, která mi vadí obecně, mi vše celkem chutnalo. Občas nabídli i přídavek, ale porce byly velké, tudíž nebylo moc potřeba. Jedinou vadou byly nemaštěné brambory (ani tatarka k tomu) a podivný holandský řízek, kde byla místo obyč sýra niva, což chutnalo fakt zvláštně. Ale to jsou spíš detaily, v porovnání s předchozími kempy asi nejlepší kuchyně a bez otravného kuchaře/majitele. 😀 Trochu opruz bylo, že jsme museli všichni chodit na jídlo ve stejný čas, ale jinak byla obsluha fajn a zvlášť jedna slečna byla opravdu milá. Minimálně kvůli ní bych si účast určitě rád zopakoval i příští… Read more »
wpDiscuz
5. imba soustředění – Karlov pod Pradědem