ME týmů 2017/18 – 6. kolo – 13. 2. 19:00 – Rusko
  • 6

By SIscurge

Výhrou nad Polskem v minulém kole si český tým vytvořil slušnou šanci na postup do finále soutěže. Momentálně je náš tým na 3. příčce o jeden bod před Ukrajinou a Rumunskem. Do konce soutěže zbývají čtyři utkání a nás čekají ti nejsilnější soupeři. V pořadí jde o Rusko, Rumunsko, Maďarsko a Ukrajinu. V nadcházejících zápasech bude potřeba tvrdě bojovat na každé desce. I v případě prohry může představovat výsledek 0:4 nebo 1:3  zásadní rozdíl – pomocná kritéria jsou nekompromisní.

V zítřejší partii se utkáme s Ruskem, týmem tvořeným ze třech profesionálů a jednoho téměř 7-dana. Průměrný rating ruského týmu je neuvěřitelných 2683,5 bodu (my máme pouze 2553,5). Jakákoliv výhra tedy bude úspěchem, ale buďme pozitivní a doufejme v remízu, protože zázraky se dějí a kluci v minulých kolech dokázali, že štěstí je na naší straně!

Ahoj v úterý na IGS!

Česko Rusko 13. 2.
1. Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Ilja Shikshin 2-pro (Roln) B+5.5
2. Jan Prokop 6-dan (krabicka) Alexandr Dinerstein 3-pro (breakfast) W+8.5
3. Ondrej Kruml 5-dan (scurge10) Grigorij Fionin 6-dan (grisharoot) B+R
4. Jan Hora 6-dan (JanHora) Svetlana Shikshina 3-pro (redrose) B+1.5

Odpověď

6 Komentáře(ů) u "ME týmů 2017/18 – 6. kolo – 13. 2. 19:00 – Rusko"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Decros
Host

good luck všem! 🙂

Vlada
Host

Zápas komentuji večer ve Weiqi salónku a doufám, že uvidím aspoň jeden “zázrak”. Tím myslím výhru na 1. nebo 2. desce, tam to mají chlapci těžké. Šance Honzy Hory a Scurge vidím na 50%.

cung-fou
Host

Já také věřím v zázrak, tedy v remízu. Do toho!

SImikin
Host

Naši se rvou jak draci, jedém!

cung-fou
Host

Skvělý partie. Myslím, že Lukan měl vyhrát. Naopak Heziho už jsem odepisoval. No, holt neumím počítat. 🙂 Janek taky skvěle bojoval. Škoda, že to nedopadlo. Každpádně Scurge do toho!

Hidoshito
Admin

Já jsem si tajně myslel na to, že vyhraje i Omino… a Scurge to pak rozhodne v náš prospěch. 🙂 Hezi totiž na Shikshinu umí, takže ten jeho propad na čtvrtou desku nám hrál do karet, no a Dino už delší dobu ustupuje mladým. Každopádně i ta plichta by byla super! Je vidět, že se kluci zdravě nas*ali, když jsem je na začátku ligy odsoudil k boji o záchranu. 😉

wpDiscuz
ME týmů 2017/18 – 6. kolo – 13. 2. 19:00 – Rusko