Mikulovský turnaj + stav kvalifikace na MR
  • 4

By SIscurge

O víkendu (6. – 7. 10.) se odehraje oblíbený mikulovský turnaj.  Na tento 26. ročník je již přihlášeno úctyhodných 58 hráčů a doufáme, že se jich ještě pár přidá.

Hlavní atrakcí mikulovského turnaje býval vždy vinný sklípek doplněný občasným výstupem kapely “Krejzy Bojs.” (vokální skupina složena z nerozdělitelného dua Kostka, Mírka). Jak šel čas a mikulovský kraj se stával profláklejší, šla úroveň vinných sklípků dolů a světoznámé kapely přestaly jezdit. Naštěstí však organizátorka turnaje, Terka Kratochvílová, celou situaci zachránila zavedením nové tradice v podobě  “společenského večera s hudbou a vínem”. Tento večer s přátelskou atmosférou je třešničkou na dortu již tak velice příjemného turnaje v půvabném městě.

Z hráčského hlediska se můžeme opět těšit na střet české špičky, boj o kvalifikační body na MR přilákal celou bandu. Pořadím se bude snažit zamotat rakouský Schayan Hamrah, který se právě vrátil z tříměsíčního studia go v Japonsku.

Přejeme všem úspěšný turnaj!

výsledky

Stav kvalifikace:

p. Jméno (třída) Mikulov  celkem
1. Lukáš Podpěra 7-dan Mistr Republiky 2018
2. Jan Prokop 6-dan 100 100
3. Jan Šebela 3-dan 77 77
4. Tristan Defer 1-kyu 60 60
5. Ondřej Kachyňa 3-dan 46 46
6. Jan Vráblík 1-kyu 36 36
7. Tadeáš Berkman 1-dan 28 28
8. Vojtěch Tomek 1-kyu 22 22
9. Jan Šimara 6-dan 17 17
10. Michal Němčok 1-kyu 13 13
11. Dita Vášová 2-kyu 10 10

 

Odpověď

4 Komentáře(ů) u "Mikulovský turnaj + stav kvalifikace na MR"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Hidoshito
Admin

Jo, hned mi naskočila nesmrtelná hitovka “Jezero usíná, labutě na vodě…”. 😀 Možná vás to překvapí, ale Krejzy Bojs jsou stále velmi aktivní co se týče hledání inspirace a společné tvorby, nicméně na comebackové koncertní turné ještě nenazrál ten správný čas. Pokud se tak někdy stane, první koncík proběhne určitě v Mikulově, na to vemte jed! 😉

Mitjago
Člen

Přepište Blansko na Mikulov

Hidoshito
Admin

Trisťák míří na MR, paráda!

Koubic
Host

Gratuluju Tristanovi!

wpDiscuz
Mikulovský turnaj + stav kvalifikace na MR