1. kolo10. října 2018

Plzeň – Pražský Go Klub
PromoGo Praha  – Brno B
Brno A – Weiqi Club Praha
Písek – Frýdek-Místek

Los a výsledky 1.kola

Plzeň Pražský Go Klub 3:1
 Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  B+Vzd.
 Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Č+8,5
 Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Jan Balaš 9-kyu (tappaiyok)  Č+Vzd.
 Tomáš Nosek 5-kyu (Nosyk)  Ladislav Prošek 11-kyu (Ningyo)  B+Vzd.

 

PromoGo Praha Brno B 2:2
 Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Jan Šebela 3-dan (SIkai)  B+Vzd.
 Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Tristan Defer 1-kyu (Tristar)  Č+15,5
 Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Leon Defer 2-kyu (LeonD)  Č+28,5
 Dušan Jánsky 3-kyu (DusanJ)  Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi)  B+22,5

 

Brno A Weiqi Club Praha 1:3
 Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  B+13,5
 Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Petr Kouba 4-dan (Koubic)  Č+Čas
 Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle)  Michal Timko 2-dan (tymak)  B+Vzd.
 Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz)  Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins)  B+6,5

 

Písek Frýdek-Místek 0:4
 Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  B+12,5
 Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  Jan Brinda 1-kyu (Velbloud)  Č+Vzd.
 Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Michal Němčok 2-kyu (decros)  B+68,5
 Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Robin Popov 3-kyu (Ropo1510)  Č+Vzd.

2. kolo31. října 2018

Pražský Go Klub – Frýdek-Místek
Weiqi Club Praha – Písek
Brno B – Brno A
Plzeň – PromoGo Praha

Los a výsledky 2.kola

 Pražský Go Klub  Frýdek-Místek  2:2
 Jan Hora 6-dan (mamolo)  Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  B+čas
 Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  Michal Zubalík 1-kyu (MacArthur)  Č+vzd.
 Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Jan Brinda 1-kyu (velbloud)  B+vzd.
 Jaroslav Kotowski 3-kyu (to1al)  Michal Němčok 2-kyu (decros)  Č+6,5

 

 Weiqi Club Praha  Písek  3:1
 Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins)  Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Č+vzd.
 František Čáha 2-kyu (nuborn)  Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  B+88,5
 Václav Remeš 8-kyu (Arteus)  Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Č+48,5
 Miloš Podpěra 7-kyu (Milos)  Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Č+6,5

 

 Brno B  Brno A  1:3
 Jan Šebela 3-dan (SIkai)  Vít Brunner 4-dan (Tasuki)  B+vzd.
 Tristan Defer 1-dan (Tristar)  Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Č+vzd.
 Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi)  Tomáš Kruml 2-kyu (Tomason)  B+18,5
 Ondřej Šindler 6-kyu (PondTurtle)  Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis)  B+18,5

 

 Plzeň  PromoGo Praha  3:1
 Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Č+vzd.
 Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  B+čas
 Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Č+vzd.
 Tomáš Nosek 5-kyu (nosyk)  Dušan Jánsky 3-kyu (DusanJ)  Č+8,5

 

3. kolo21. listopadu 2018

PromoGo Praha – Pražský Go Klub
Brno A – Plzeň
Písek – Brno B
Frýdek-Místek – Weiqi Club Praha

Los a výsledky 3.kola

 PromoGo Praha  Pražský Go Klub  2:2
 Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  B+vzd.
 Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Č+vzd.
 Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Jaroslav Kotowski 3-kyu (to1al)  Č+vzd.
 Vojtěch Váša 3-kyu (vojtago)  František Cmunt 12-kyu (frantisekc)  B+48,5

 

 Brno A  Plzeň  4:0
 Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Č+vzd.
 Vít Brunner 4-dan (tasuki)  Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  B+18,5
 Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Č+vzd.
 Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle)  Milan Douděra 4-kyu (sosak)  B+12,5

 

 Písek  Brno B  2:2
 Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Jaroslav Babák 4-kyu (Jara)  Č+vzd.
 Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  Ondřej Jurásek 5-kyu (SIAudun)  Č+vzd.*
 Radek Homola 12-kyu (homer78)  Ondřej Melkes 6-kyu (omelkes)  B+vzd.
 Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Ondřej Šindler 6-kyu (PondTurtle)  Č+vzd.

* na 2.desce byly prohozené barvy

 Frýdek-Místek  Weiqi Club Praha  2:2
 Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  B+29,5
 Tereza Kotowski 1-dan (Lilien)  Michal Timko 2-dan (tymak)  Č+vzd.
 Robin Popov 3-kyu (Ropo1510)  Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins)  Č+4,5
 Ondřej Skotnica 4-kyu (skotak)  František Čáha 2-kyu (nuborn)  B+vzd.


4. kolo
9. ledna 2019

Pražský Go Klub – Weiqi Club Praha
Brno B – Frýdek-Místek
Plzeň – Písek
PromoGo Praha – Brno A

Los a výsledky 4.kola

 

 

 

5. kolo6. února 2019

Brno A – Pražský Go Klub
Písek – PromoGo Praha
Frýdek-Místek – Plzeň
Weiqi Club Praha – Brno B

Los a výsledky 5.kola

 

 

 

6. kolo6. března 2019

Pražský Go Klub – Brno B
Plzeň – Weiqi Club Praha
PromoGo Praha – Frýdek-Místek
Brno A – Písek

Los a výsledky 6.kola

 

 

 

7. kolo3. dubna 2019

Písek – Pražský Go Klub
Frýdek-Místek – Brno A
Weiqi Club Praha – PromoGo Praha
Brno B – Plzeň

Los a výsledky 7.kola