Go klub Frýdek-Místek


Doporučujeme navštívit!
JmenoKlubDatum 2018Prispevky 2017Datum 2017
Petr AdamecFrydek-Mistek2018-03-251002017-03-11
Michal ZubalikFrydek-Mistek2018-03-255002017-01-28
Michal NemcokFrydek-Mistek2018-02-172502017-02-25
Jan BrindaFrydek-Mistek2018-01-23--
Lukas SkotnicaFrydek-Mistek2018-01-202502017-04-21
Ondrej SkotnicaFrydek-Mistek2018-01-201502017-04-21
Robin PopovFrydek-Mistek2018-01-201502017-04-20
Jan AdamekFrydek-Mistek2018-01-205002017-01-28
Adriana TomsuFrydek-Mistek2018-01-202502017-01-21
Tereza KotowskiFrydek-Mistek2018-01-172502017-02-04
Vitezslav TomekFrydek-Mistek2018-01-155002017-01-12
Vojtech TomekFrydek-Mistek2018-01-152502017-01-12
Ivan KostkaFrydek-Mistek2018-01-015002017-01-03
Petr ValasekFrydek-Mistek-1002017-03-12
Adam VeceraFrydek-Mistek-1002017-03-11
Tomas PechaFrydek-Mistek-5002017-01-28
Vladan PechaFrydek-Mistek-5002017-01-28
Zkratka: tFMi
Město: Frýdek-Místek
Místo: Dobrá čajovna, Hluboká 64
Kdy: Středa od 17:00
Webové stránky: http://www.goklubfm.cz
Facebook: https://www.facebook.com/GO-KLUB-FrýDdek-Místek-164379533599104/
Další informace:

V ponděli v hospůduce Sokolík od 17:30, nejlépe se domluvit dopředu.

Kontakt:
Michal Zubalík: zubalik4go@gmail.com, +420604964408

Fotky: