[vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“3px“][vc_text_separator title=“pro pořadatele“ title_align=“separator_align_center“ align=“align_center“ color=“grey“ border_width=“3″][vc_column_text]Pořádáte-li turnaj, který chcete zařadit do kalendáře Čago, postupujte takto:

  • zašlete návrh propozic a termínu předsedovi STK Jarkovi Jirušemu
  • po odsouhlasení zašlete další informace (termín, kontakt, místo, propozice, data pro přihlášku apod.) makowovi
  • po té vám bude na webu vytvořena stránka turnaje a registrační formulář, o čemž budete informováni mailem
[/vc_column_text][vc_text_separator title=“povinnosti v řádech a usneseních“ title_align=“separator_align_center“ align=“align_center“ color=“grey“ border_width=“3″][vc_column_text]Schválené řády a směrnice vyžadují:

„…novou akci do turnajového kalendáře zařadit pouze se souhlasem STK nejpozději 2 měsíce před datem konání.“ (Soutěžní řád)

Valná hromada v Blansku 2013 rozhodla o výhradní účasti hráčů – členů ČAGo se zaplacenými členskými příspěvky v daném roce.

[/vc_column_text][vc_text_separator title=“rozhodčí musí“ title_align=“separator_align_center“ align=“align_center“ color=“grey“ border_width=“3″][vc_column_text]Rozhodčí mají za povinnost:

Valná hromada v Blansku 2013 rozhodla:

Rozhodčí zajistí, aby se soutěže účastnili členové ČAGo se splněnými členskými povinnostmi, zejm. zaplacenými členskými příspěvky. Pokud na soutěž přijede hráč, který splněné povinnosti nemá nebo není členem, může se zúčastnit, pouze pokud na místě rozhodčímu příspěvky zaplatí v jedné z platných sazeb (včetně slevněných) a případně se i přihlásí ke členství v ČAGo. Toto ustanovení se nevztahuje na

a) zahraniční hráče,
b) děti do 15 let,
c) hráče 20 kyu,
d) hráče na svém prvním turnaji,
e) hráče, kteří nehráli na soutěžích více než dva roky.

Rozhodčí je povinen mít s sebou v tištěné či elektronické podobě platná pravidla a další sportovně-technické dokumenty ČAGo, které by v dané soutěži mohl potřebovat pro svůj výkon, jakož i platný seznam členů ČAGo.

Rozhodčí může v odůvodněných případech povolit i individuální výjimku. Rozhodčí zajistí poslání přihlášek a příspěvků osobě, která má evidenci členské základny na starosti.

Platnost od 1. 1. 2014[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]