Pozvánka na první turnaj v Opavě
  • 3

By Hidoshito

Všemi odstíny hrající podzim nechá na jeden víkend ovládnout Opavu dvěma barvami – Černou a Bílou. Ve své podstatě první opavský turnaj v Go přivítá bojovníky všech úrovní a stylů ve dnech 12. a 13. listopadu do úžasné budovy Obecního domu v Opavě.

Bojovníci, stratégové, umělci, uchopte jedinečnou možnost porovnat své síly s ostatními a vydejte se přes hory, louky a lesy do nitra samotného Slezska. Nechte se unášet svým poznáním, ať už v rámci Go, nebo třeba krásou Opavy.

Chtěli bychom Vám touto cestou představit Go klub Opava, který má do budoucna ambice diktovat úroveň Go širokému okolí.

Samotný turnaj navazuje na páteční prezentaci hry Go, kterou bude doplňovat kroužek Shogi s další tradiční japonskou hrou. Nádech Japonska doplní „Čajovna Harmonie“ a obchod „JAPAN-IN“, jenž mají v plánu, Vás bojovníky, provázet po celý víkend.

Těšíme se na Vás.

Za Go klub Opava Jiří Mamula a spol.

opava1

Odpověď

3 Komentáře(ů) u "Pozvánka na první turnaj v Opavě"

avatar
Seřazeno dle:   Nejnovější | Nejstarší | Nejvíce hlasů
Jiří Nogravity Mamula
Host
Jiří Nogravity Mamula

Zdravím všechny bojovníky nadcházejícího turnaje v Opavě a dovoluji si zaslat informace ohledně parkování. Snad některým přijdou vhod 🙂
Parkování přímo u Obecního domu – https://mapy.cz/s/1cCg7 – parkování zde je zpoplatněno od Pondělí do Pátku od 8:00 hod do 18:00 hod za 20,-/hod (10,-/půl hodiny), v Sobotu je zpoplatněno od 8:00 hod do 14:00 hod za stejný poplatek, zbylá doba je zdarma.
Parkování v centru – https://mapy.cz/s/1cCte – za stejných podmínek jako u Obecního domu – stejnými pravidly se řídí i parkování na parkovacích stáních u cesty Masarykova, Rybí trh apod.
Parkování kousek od Obecního domu u Slezské univerzity – https://mapy.cz/s/1cCug – zde a v blízkém okolí je parkování zcela zdarma a já osobně jej využívám nejvíce.
Dále doplňuji pro válečníky ze směru od Ostravy, že veškeré mapy jsem dal s příjezdem od Kravař – v tuto chvíli je zavřena cesta v Komárově, který leží na hlavní štrece z Ostravy a tak se objíždí skrze Kravaře ve Slezsku – nejlepší doprava je takto: https://mapy.cz/s/1cCw6
Věřím, že informací jsem dodal dostatečně, zbylé je na každém zúčastněném samostatně :).

Michal Zubalík
Admin
Michal Zubalík
Admin

Dnes bohužel odstoupil z turnaje ze zdravotních důvodu Petr Valašek

wpDiscuz
Pozvánka na první turnaj v Opavě