2020/2021

Finále

1.liga

# Tým Zápasy Board-points Desky Penalizace Skóre Match-points
1 Praha-Můstek A 7 20 6-4-5-5 0 4-2-1 10
2 Weiqi Club Praha 7 18 5-2-6-5 0 3-3-1 9
3 Plzeň 7 15 0-6-5-4 0 3-3-1 9
4 So-Imba S 7 15 5-4-2-4 0 2-3-2 7
5 So-Imba O 7 14 4-3-4-3 0 2-3-2 7
6 Frýdek-Místek 7 13 3-2-5-3 0 2-3-2 7
7 Brno 7 11 2-5-1-3 0 2-1-4 5
8 Praha-Můstek B 7 5 3-2-0-1 1 0-2-5 2

2.liga

# Tým Zápasy Board-points Desky Penalizace Skóre Match-points
1 Karlovy Vary 6 21 6-6-4-5 0 5-1-0 11
2 Košice 6 18 3-4-5-6 0 3-3-0 9
3 Písek A 6 14 3-4-4-3 0 3-2-1 8
4 Olomouc 6 12 5-3-1-3 0 2-2-2 6
5 PromoGo Praha 6 8 2-3-3-0 0 2-1-3 5
6 So-Imba ?! 6 9 1-1-4-3 0 1-1-4 3
7 Písek 1 6 2 1-0-0-1 0 0-0-6 0

1. kolo 14. října 2020
Weiqi Club Praha – Frýdek-Místek
Praha-Můstek A – Plzeň
So-Imba O – Praha-Můstek B
So-Imba S – Brno

PromoGo Praha – BYE
Olomouc – Košice
Písek A – So-Imba ?!
Karlovy Vary – Písek 1

Los a výsledky 1. kola

Weiqi Club Praha Frýdek-Místek 4:0
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Petr Valášek 3-dan (Cuki) Č+vzd.
Petr Kouba 4-dan (Koubic) Michal Nemčok 1-dan (decros) B+32,5
Michal Timko 2-dan (tymak) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Č+vzd.
František Čáha 2-kyu (nuborn) Jan Brinda 1-kyu (velbloud) B+18,5
Praha-Můstek A Plzeň 1:3
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Jiří Emmer 5-dan (Bombur12) Č+čas
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Č+4,5
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Jakub Mírka 3-dan (Pig) B+čas
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Jiří Georgiev 1-dan (geo) Č+4,5
So-Imba O Praha-Můstek B 4:0
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Č+vzd.
Vít Brunner 4-dan (tasuki) Josef Moudřík 1-kyu (tvojemama) B+vzd.
Samuel Havelka 2-kyu (hex00AC1D) Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) Č+vzd.
Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) Štěpán Zbožínek 12-kyu (StepanZboz) B+12,5
So-Imba S Brno 4:0
Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Jan Šebela 3-dan (SIkai) Č+vzd.
Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) B+2,5
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Leon Defer 2-kyu (LeonD) Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) B+15,5
Olomouc Košice 2:2
Chen Zhong 4-dan (upci) Michal Králik 1-dan (Holub) Č+7,5
Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) Martin Lukáč 1-kyu (ddmN) B+18,5
Zdeněk Kratochvíl 7-kyu (Zdenek) Ondrej Králik 2-kyu (hahahahaha) B+32,5
Jakub Fridrich 10-kyu (Fridex) Boris Dovčík 4-kyu (Borisho) Č+vzd.
Písek A So-Imba ?! 2:2
Petr Cipra 3-dan (Puleja) Anežka Bukovská 3-kyu (anezka) Č+vzd.
Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Vojtěch Váša 3-kyu (vojtago) B+1,5
Radek Homola 9-kyu (Homer78) Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) B+vzd.
Karel Wälzer 11-kyu (CharlieMa) Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Č+114,5
Karlovy Vary Písek 1 4:0
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Václav Pelc 8-kyu (VasekPE) Č+51,5
Luděk Skořepa 7-kyu (OldEeyore) Ladislav Kořan jr. 12-kyu (Ladik) B+vzd.
Jaromír Polcar 9-kyu (Plnyhrnek) Jaroslav Kohout 19-kyu (KoSl) Č+125,5
Tadeáš Grosser 14-kyu (GroSeigenT) Karolína Poláková 20-kyu (KajaSlan) B+90,5

2. kolo 4. listopadu 2020
Frýdek-Místek – Brno
Praha-Můstek B – So-Imba S
Plzeň – So-Imba O
Weiqi Club Praha – Praha-Můstek A

BYE – Písek 1
Imba ?! – Karlovy Vary
Košice – Písek A
PromoGo Praha – Olomouc

Los a výsledky 2. kola

Frýdek-Místek Brno 3:1
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Jan Šebela 3-dan (SIkai) Č+vzd.
Michal Nemčok 1-dan (decros) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Č+vzd.
Jan Brinda 1-kyu (velbloud) Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Robin Popov 3-kyu (Ropo1510) Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) B+30,5
Praha-Můstek B So-Imba S 0:4
Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) B+čas
Alžběta Kadlecová 1-kyu (Betka) Tomáš Kruml 2-kyu (Tomason) Č+kont.
Josef Moudřík 1-kyu (tvojemama) Martin Šmérek 2-kyu (InDoubt) B+vzd.
Lenka Daňková 5-kyu (rolf) Leon Defer 2-kyu (Zleon) Č+20,5
Plzeň So-Imba O 3:1
Jiří Emmer 5-dan (Bombur12) Jan Prokop 6-dan (krabicka) B+vzd.
Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Vít Brunner 4-dan (tasuki) B+vzd.
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz) Č+vzd.
Jiří Georgiev 1-dan (geo) Pavel Gric 4-kyu (SISh4d0w) B+čas
Weiqi Club Praha Praha-Můstek A 2:2
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Jan Hora 6-dan (mamolo) Č+18,5
Petr Kouba 4-dan (Koubic) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Č+vzd.
Michal Timko 2-dan (tymak) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Č+4,5
Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Č+9,5
Imba ?! Karlovy Vary 1:3
Anežka Bukovská 3-kyu (anezka) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) B+vzd.
Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Č+vzd.
Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Vladimír Dicá 1-dan (VD60) Č+vzd.
Yannick Pasquier 14-kyu (EvAderth) Tomáš Hertl 1-dan (Kawahara) Č+13,5
Košice Písek A 2:2
Michal Králik 1-dan (Holub) Petr Cipra 3-dan (Puleja) B+6,5
Martin Lukáč 1-kyu (ddmN) Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) B+14,5
Adrián Lacko 4-kyu (stitch6735) Radek Homola 9-kyu (Homer78) B+3,5
Ladislav Palenčár 4-kyu (lacop) Luděk Ždánský 11-kyu (Boogieman) B+41,5
PromoGo Praha Olomouc 2:2
Dita Vášová 1-kyu (Dalmatyn) Chen Zhong 4-dan (upci) B+15,5
Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) B+vzd.
Rostislav Litovkin 3-kyu (RostislavL) Jiří Balun 8-kyu (yuri8) Č+vzd.
Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) Zdeněk Kratochvíl 7-kyu (Zdenek) Č+23,5

3. kolo2. prosince 2020
Praha-Můstek A – Frýdek-Místek
So-Imba O – Weiqi Club Praha
So-Imba S – Plzeň
Brno – Praha-Můstek B

Olomouc – BYE
Písek A – PromoGo Praha
Karlovy Vary – Košice
Písek 1 – So-Imba ?!

Los a výsledky 3. kola

Praha-Můstek A Frýdek-Místek 4:0
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Michal Nemčok 1-dan (decros) Č+29,5
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) B+23,5
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Jan Adámek 6-kyu (moyoman) Č+vzd.
Jaroslav Kotowski 4-kyu (to1al) Ondřej Vašek 8-kyu (ov) B+10,5
So-Imba O Weiqi Club Praha 2:2
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+4,5
Vít Brunner 4-dan (tasuki) Michal Timko 2-dan (tymak) B+9,5
Bronislav Snídal 3-dan (SImedvidek) Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Č+28,5
Samuel Havelka 2-kyu (hex00AC1D) Martin Čech 2-kyu (kolobezka) Č+vzd.
So-Imba S Plzeň 2:2
Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Jiří Emmer 5-dan (bombur12) Č+vzd.
Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Č+čas
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Jakub Mírka 3-dan (Pig) B+vzd.
Martin Šmérek 2-kyu (InDoubt) Jiří Georgiev 1-dan (geo) B+čas
Brno Praha-Můstek B 3:1
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Jitka Bártová 2-dan (mamutik) B+3,5
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) B+18,5
Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Alžběta Kadlecová 1-kyu (Betka) Č+vzd.
Pavel Drábek 9-kyu (oiram) Tomáš Urbanec 8-kyu (txo) B+0,5
Písek A PromoGo Praha 4:0
Petr Cipra 3-dan (Puleja) Dita Vášová 1-kyu (Dalmatyn) Č+1,5
Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) B+61,5
Karel Wälzer 11-kyu (CharlieMa) Marta Hrbková 9-kyu (MartaH) Č+0,5
Petr Magula 11-kyu (Magic) Ivan Platonyčev 13-kyu (ymrich) B+vzd.
Karlovy Vary Košice 2:2
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Martin Lukáč 1-kyu (ddmN) Č+vzd.
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Ondrej Králik 2-kyu (hahahahaha) B+28,5
Vladimír Dicá 1-dan (VD60) Zuzana Králiková 3-kyu (Zuzka) B+čas
Tomáš Hertl 1-dan (Kawahara) Boris Dovčík 4-kyu (Borisho) Č+24,5
Písek 1 So-Imba ?! 0:4
Ladislav Kořan jr. 12-kyu (Ladik) Vojtěch Váša 3-kyu (vojtago) B+vzd.
Jaroslav Kohout 19-kyu (KoSl) Yannick Pasquier 14-kyu (EvAderth) Č+126,5
Karolína Poláková 20-kyu (KajaSlan) Ivana Bartoňová 16-kyu (Ichiko) B+2,5
Václav Burian 20-kyu (Vasek) Šimon Nozar 20-kyu (SIsimon) Č+vzd.

4. kolo6. ledna 2021
Frýdek-Místek – Praha-Můstek B
Plzeň – Brno
Weiqi Club Praha – So-Imba S
Praha-Můstek A – So-Imba O

BYE – So-Imba ?!
Košice – Písek 1
PromoGo Praha – Karlovy Vary
Olomouc – Písek A

Los a výsledky 4. kola

Frýdek-Místek Praha-Můstek B 4:0
Michal Nemčok 1-dan (decros) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Č+vzd.
Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Alžběta Kadlecová 1-kyu (Betka) B+vzd.
Jan Brinda 1-kyu (velbloud) Oleg Krotovič 7-kyu (Olgast) Č+vzd.
Ondřej Vašek 8-kyu (ov) Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) B+vzd.
Plzeň Brno 2:2
Jiří Emmer 5-dan (bombur12) Jan Šebela 3-dan (SIkai) B+vzd.
Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) B+vzd.
Jiří Georgiev 1-dan (geo) Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Pavel Bernášek 3-kyu (beri) Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) B+vzd.
Weiqi Club Praha So-Imba S 3:1
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Č+čas
Michal Timko 2-dan (tymak) Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Č+vzd.
František Čáha 2-kyu (nuborn) Martin Šmérek 2-kyu (InDoubt) Č+vzd.
Zdeněk Kouba 3-kyu (kenedy) Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) B+vzd.
Praha-Můstek A So-Imba O 4:0
Jan Hora 6-dan (mamolo) Jan Prokop 6-dan (krabicka) Č+1,5
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Vít Brunner 4-dan (tasuki) B+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Samuel Havelka 2-kyu (hex00AC1D) Č+vzd.
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzzz) B+vzd.
Košice Písek 1 4:0
Zuzana Králiková 3-kyu (Zuzka) Ladislav Kořan jr. 12-kyu (Ladik) Č+vzd.
Adrián Lacko 4-kyu (stitch6735) Tomáš Fürst 14-kyu (tommasson) B+27,5
Ladilsva Palenčár 4-kyu (lacop) Michal Jakubík 17-kyu (bary74) Č+83,5
Juraj Hedvig 5-kyu (Thomas8) Jaroslav Kohout 19-kyu (KoSl) B+79,5
PromoGo Praha Karlovy Vary 0:4
Dita Vášová 1-kyu (Dalmatyn) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) B+22,5
Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Č+vzd.
Rostislav Litovkin 3-kyu (RostislavL) Tomáš Hertl 1-dan (Kawahara) B+41,5
Vojtěch Sokol 8-kyu (sokol1998) Luděk Skořepa 7-kyu (OldEeyore) Č+19,5
Olomouc Písek A 1:3
Chen Zhong 4-dan (upci) Petr Cipra 3-dan (Puleja) Č+47,5
Ondřej Bláha 6-kyu (murkhach) Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Č+vzd.
Zdeněk Kratochvíl 7-kyu (Zdenek) Radek Homola 9-kyu (Homer78) B+31,5
Jakub Fridrich 10-kyu (Fridex) Karel Wälzer 10-kyu (CharlieMa) Č+26,5

5. kolo 10. února 2021
So-Imba O – Frýdek-Místek
So-Imba S – Praha-Můstek A
Brno – Weiqi Club Praha
Praha-Můstek B – Plzeň

Písek A – BYE
Karlovy Vary – Olomouc
Písek 1 – PromoGo Praha
So-Imba ?! – Košice

Los a výsledky 5. kola

So-Imba O Frýdek-Místek 2:2
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Petr Valášek 3-dan (Cuki) Č+vzd.
Samuel Havelka 2-kyu (hex00AC1D) Michal Nemčok 1-dan (decros) B+čas
Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzzz) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) B+16,5
Pavel Gric 4-kyu (SISh4d0w) Robin Popov 3-kyu (Ropo1510) B+vzd.
So-Imba S Praha-Můstek A 0:4
Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Jan Hora 6-dan (mamolo) B+vzd.
Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Č+24,5
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) B+čas
Martin Junek 1-kyu (Marthasik) Daniel Konopáč 3-dan (kono) Č+vzd.
Brno Weiqi Club Praha 3:1
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Petr Kouba 4-dan (Koubic) Č+čas
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Michal Timko 2-dan (tymak) B+14,5
Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) František Čáha 2-kyu (nuborn) B+vzd.
Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) Jaromír Šír 3-kyu (sheeryjay) B+17,5
Praha-Můstek B Plzeň 1:3
Jitka Bártová 2-dan (mamutik) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Č+vzd.
Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Jakub Mírka 3-dan (Pig) Č+vzd.
Lenka Daňková 5-kyu (rolf) Jiří Georgiev 1-dan (geo) B+vzd.
Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) Milan Douděra 4-kyu (sosak) Č+vzd.
Karlovy Vary Olomouc 4:0
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Ondřej Bláha 6-kyu (mukrhach) Č+34,5
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Jiří Balun 8-kyu (yuri8) B+čas
Vladimír Dicá 1-dan (VD60) Zdeněk Kratochvíl 7-kyu (Zdenek) Č+37,5
Tomáš Hertl 1-dan (Kawahara) Jakub Fridrich 9-kyu (Fridex) B+vzd.
Písek 1 PromoGo Praha 1:3
Václav Pelc 8-kyu (VasekPE) Jana Hricová 3-kyu (Jna) B+vzd.
Ladislav Kořan jr. 12-kyu (Ladik) Jan Praus 5-kyu (Profi20kyu) Č+8,5
Monika Vlčková 13-kyu (Mell) Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) B+0,5
Jaroslav Kohout 19-kyu (KoSl) Ivan Platonyčev 13-kyu (ymrich) B+čas
So-Imba ?! Košice 0:4
Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) Michal Králik 1-dan (Holub) B+čas
Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Martin Lukáč 1-kyu (ddmN) Č+20,5
Yannick Pasquier 14-kyu (EvAderth) Zuzana Králiková 3-kyu (Zuzka) B+32,5
Juraj Pacek 15-kyu (SIpanvicka) Boris Dovčík 4-kyu (Borisho) Č+137,5

6. kolo 17. března 2021
Frýdek-Místek – Plzeň
Weiqi Club Praha – Praha-Můstek B
Praha-Můstek A – Brno
So-Imba O – So-Imba S

BYE – Košice
PromoGo Praha – So-Imba ?!
Olomouc – Písek 1
Písek A – Karlovy Vary

Los a výsledky 6. kola

Frýdek-Místek Plzeň 2:2
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Jiří Emmer 5-dan (bombur12) Č+vzd.
Michal Nemčok 1-dan (decros) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Č+43,5
Robin Popov 3-kyu (Ropo1510) Jakub Mírka 3-dan (Pig) Č+vzd.
Ondřej Vašek 7-kyu (ov) Jiří Georgiev 1-dan (geo) Č+45,5
Weiqi Club Praha Praha-Můstek B 2:2
Petr Kouba 4-dan (Koubic) Jitka Bártová 2-dan (mamutik) B+čas
Michal Timko 2-dan (tymak) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Č+vzd.
Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Alžběta Kadlecová 1-kyu (Betka) Č+vzd.
František Čáha 2-kyu (nuborn) Josef Moudřík 1-kyu (tvojemama) B+1,5
Praha-Můstek A Brno 3:1
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Jan Šebela 3-dan (SIkai) Č+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Č+vzd.
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Ondřej Šindler 4-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Jaroslav Kotowski 4-kyu (to1al) Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) B+18,5
So-Imba O So-Imba S 2:2
Simon Zeckarias 2-dan (SIburan) Tristan Defer 1-dan (Tristar) B+14,5
Samuel Havelka 2-kyu (hex00AC1D) Tomáš Kruml 2-kyu (tomason) B+22,5
Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz) Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Č+vzd.
Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) Leon Defer 2-kyu (Zleon) Č+vzd.
PromoGo Praha So-Imba ?! 3:1
Dita Vášová 1-kyu (Dalmatyn) Anežka Bukovská 3-kyu (anezka) Č+vzd.
Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) B+24,5
Jana Hricová 3-kyu (Jna) Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Č+vzd.
Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) Dan Makalouš 14-kyu (TheRealDan) Č+51,5
Olomouc Písek 1 4:0
Karel Švec 2-kyu (KS) Václav Pelc 8-kyu (VasekPE) Č+vzd.
Ondřej Bláha 6-kyu (murkhach) Monika Vlčková 13-kyu (Mell) B+85,5
Zdeněk Kratochvíl 7-kyu (zdenek) Tomáš Fürst 14-kyu (tommasson) Č+63,5
Jakub Fridrich 9-kyu (Fridex) Michal Jakubík 17-kyu (bary74) B+72,5
Písek A Karlovy Vary 0:4
Petr Cipra 3-dan (Puleja) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) B+vzd.
Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Č+vzd.
Ladislav Kořan 8-kyu (vesmat) Vladimír Dicá 1-dan (VD60) B+vzd.
Radek Homola 8-kyu (Homer78) Tomáš Hertl 1-dan (Kawahara) Č+9.5

7. kolo14. dubna 2021
So-Imba S – Frýdek-Místek
Brno – So-Imba O
Praha-Můstek B – Praha-Můstek A
Plzeň – Weiqi Club Praha

Karlovy Vary – BYE
Písek 1 – Písek A
So-Imba ?! – Olomouc
Košice – PromoGo Praha

Los a výsledky 7. kola

  • třídy jsou uváděny po rekalkulaci EGD
So-Imba S Frýdek-Místek 2:2
Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) Petr Valášek 3-dan (Cuki) Č+vzd.
Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Michal Nemčok 1-dan (decros) B+18,5
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) B+vzd.
Martin Junek 1-kyu (Marthasik) Jan Brinda 1-kyu (velbloud) Č+vzd.
Brno So-Imba O 1:3
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Jan Prokop 6-dan (krabicka) B+vzd.
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Bronislav Snídal 3-dan (SImedvidek) B+vzd.
Ondřej Šindler 4-kyu (PondTurtle) Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz) B+vzd.
Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) Pavel Gric 3-kyu (SISh4d0w) Č+vzd
Praha-Můstek B Praha-Můstek A 2:2
Jitka Bártová 3-dan (mamutik) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) B+vzd.
Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Daniel Konopáč 3-dan (kono) B+vzd.
Lenka Daňková 4-kyu (rolf) Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) B+vzd.
Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) Jaroslav Kotowski 3-kyu (to1al) B+vzd.
Plzeň Weiqi Club Praha 0:4
Jiří Emmer 5-dan (bombur12) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+vzd.
Pavel Bernášek 2-kyu (beri) Ondřej Dlouhý 1-dan (Backins) Č+42,5
Milan Douděra 3-kyu (sosak) František Čáha 1-kyu (nuborn) B+37,5
Tomáš Nosek 4-kyu (nosyk) Zdeněk Kouba 2-kyu (kenedy) Č+20,5
Písek 1 Písek A 1:3
Ladislav Kořan jr. 11-kyu (Ladik) Ladislav Kořan 8-kyu (vesmat) Č+50,5
Monika Vlčková 13-kyu (Mell) Karel Wälzer 10-kyu (CharlieMa) Č+94,5
Karolína Poláková 20-kyu (KajaSlan) Luděk Ždánský 11-kyu (Boogieman) B+78,5
Václav Burian 20-kyu (Vasek) Petr Magula 10-kyu (Magic) Č+vzd.
So-Imba ?! Olomouc 1:3
Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) Chen Zhong 4-dan (upci) B+118,5
Yannick Pasquier 14-kyu (EvAderth Ondřej Bláha 6-kyu (murkhach) Č+čas
Dan Makalouš 14-kyu (TheRealDan) Zdeněk Kratochvíl 6-kyu (zdenek) B+31,5
Juraj Pacek 15-kyu (SIpanvicka) Jakub Fridrich 9-kyu (Fridex) Č+vzd.
Košice PromoGo Praha 4:0
Michal Králik 2-dan (Holub) Jana Hricová 2-kyu (Jna) Č+vzd.
Martin Lukáč 1-dan (ddmN) Rostislav Litovkin 3-kyu (RostislavL) B+45,5
Ondrej Králik 2-kyu (hahahahaha) Vojtěch Sokol 7-kyu (sokol1998) Č+vzd.
Ladislav Palenčár 3-kyu (lacop) Ondřej Brož 7-kyu (MroziQ) B+1,5

Baráž

Košice Brno 2:3
Michal Králik 2-dan (Holub) Jan Šebela 3-dan (SIkai) B+vzd.
Martin Lukáč 1-dan (ddmN) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Č+vzd.
Ondrej Králik 2-kyu (hahahahaha) Ondřej Šindler 4-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Zuzana Králiková 2-kyu (Zuzka) Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) Č+11,5
Boris Dovčík 3-kyu (Borisho) Pavel Drábek 8-kyu (Oiram) Č+vzd.

2019/2020

# Tým Zápasy MP BP Desky SOMP SOBP Skóre
1 Praha-Můstek A 7 12 20 4-7-4-5 58 5-2-0
2 Weiqi Club Praha 7 11 19 7-3-5-4 56 4-3-0
3 So-Imba S 7 10 19 6-6-3-4 51 5-0-2
4 So-Imba I 7 9 18 4-5-6-3 49 4-1-2
5 Brno 7 8 15 4-4-4-3 40 4-0-3
6 Praha-Můstek B 7 8 14 4-3-4-3 51 4-0-3
7 Plzeň 7 6 13 2-3-4-4 56 2-2-3
8 Frýdek-Místek 7 6 13 2-3-3-5 55 3-0-4
9 PromoGo Praha 7 5 11 1-3-2-5 47 2-1-4
10 Olomouc 7 5 10 3-2-4-1 38 2-1-4
11 Písek 7 4 12 5-2-2-3 38 2-0-5
12 Praha-Můstek C 7 0 3 0-1-0-2 49 0-0-7

Zápasy – počet odehraných zápasů
MP – match-points – výhra = 2 body, remíza = 1 bod, prohra = 0 bodů
BP – board-points – počet vyhraných partií
Desky – počet výher na jednotlivých deskách (není pomocné kritérium)
SOMP – sum of opponents‘ match-points (součet match-points všech soupeřů)
SOBP – sum of opponents‘ board-points (součet board-points všech soupeřů)
Skóre – počet výher-remíz-proher

1. kolo – 9. října 2019

Praha-Můstek A – Brno
Weiqi Club Praha – PromoGo Praha
Praha-Můstek B – So-Imba S
Olomouc – Plzeň
Písek – Frýdek-Místek
Praha-Můstek C – So-Imba I

Los a výsledky 1. kola

Praha-Můstek A Brno 3:1
Jan Hora 6-dan (mamolo) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) B+čas
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) B+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin1) Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Jakub Vonšovský 8-kyu (kuba) B+vzd.
Weiqi Club Praha PromoGo Praha 4:0
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Štěpán Hrbek 1-dan (kdetojsem) Č+8,5
Michal Timko 2-dan (tymak) Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) B+24,5
Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Jan Praus 4-kyu (honza) Č+čas
František Čáha 2-kyu (nuborn) Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) B+110,5
Praha-Můstek B So-Imba S 0:4
Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) B+12,5
Jitka Bártová 2-dan (SImamutik) Vít Brunner 4-dan (tasuki) Č+vzd.
Alžběta Kadlecová 2-kyu (Betka) Tomáš Kruml 2-kyu (tomason) B+vzd.
Pavel Procházka 4-kyu (pavelp) Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Č+vzd.
Olomouc Plzeň 1:3
Chen Zhong 4-dan (upci) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) B+19,5
Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) Jiří Georgiev 1-dan (geo) Č+vzd.
Jiří Balun 8-kyu (yuri8) Milan Douděra 4-kyu (sosak) Č+5,5
Jakub Fridrich 11-kyu (Fridex) Tomáš Nosek 5-kyu (nosyk) Č+9,5
Písek Frýdek-Místek 1:3
Petr Cipra 3-dan (Puleja) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Č+6,5
Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Michal Nemčok 1-dan (decros) Č+vzd.
Petra Kořanová 11-kyu (ajla) Robin Popov 2-kyu (Ropo1510) B+vzd.
Petr Magula 10-kyu (Magic) Ondřej Vašek 8-kyu (ov) Č+vzd.
Praha-Můstek C So-Imba I 0:4
David Skála 8-kyu (Sakeus) Mikuláš Nozar 4-kyu (SImasakrzz) B+1,5
Jan Balaš 9-kyu (tappaiyok) Pavel Gric 4-kyu (SIsh4d0w) Č+vzd.
Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) B+31,5
Daniela Slámová 20-kyu (FeralLily) Zuzana Sajvaldová 8-kyu (zuzka31) Č+74,5

2. kolo – 6. listopadu 2019
Plzeň – Weiqi Club Praha
So-Imba S – Praha-Můstek A
So-Imba I – Frýdek-Místek
Brno – PromoGo Praha
Písek – Praha-Můstek B
Olomouc – Praha-Můstek C

Los a výsledky 2. kola

Plzeň Weiqi Club Praha 2:2
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+vzd.
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Michal Timko 2-dan (tymak) B+3,5
Milan Douděra 4-kyu (sosak) František Čáha 2-kyu (nuborn) B+vzd.
Tomáš Nosek 5-kyu (nosyk) Miloš Podpěra 7-kyu (Milos) B+18,5
So-Imba S
Praha-Můstek A
1:3
Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Jan Hora 6-dan (mamolo) Č+10,5
Martin Junek 1-kyu (Marthasik) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Č+vzd.
Tomáš Kruml 2-kyu (tomason) Daniel Konopáč 3-dan (kono) B+vzd.
Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Jaroslav Kotowski 4-kyu (to1al) Č+17,5
So-Imba I
Frýdek-Místek 3:1
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Č+vzd.
Bronislav Snídal 3-dan (SImedvidek) Michal Nemčok 1-dan (decros) B+0,5
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Michal Zubalík 1-kyu (MacArthur) Č+vzd.
Leon Defer 3-kyu (Zleon) Robin Popov 2-kyu (Ropo1510) Č+10,5
Brno PromoGo Praha
3:1
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Štěpán Hrbek 1-dan (kdetojsem) Č+vzd.
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn) B+vzd.
Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) Rostislav Litovkin 6-kyu (RostislavL) Č+vzd.
Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Vojtěch Sokol 9-kyu (sokol1998) Č+vzd.
Písek Praha-Můstek B 0:4
Petr Cipra 3-dan (Puleja) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) B+11,5
Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Jitka Bártová 2-dan (SImamutik) Č+vzd.
Ladislav Kořan 7-kyu (vesmat) Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV) B+vzd.
Radek Homola 11-kyu (Homer78) Oleg Krotovič 7-kyu (Olgast) Č+15,5
Olomouc Praha-Můstek C 4:0
Chen Zhong 4-dan (upci) Tomáš Urbanec 7-kyu (txo) Č+vzd.
Karel Švec 2-kyu (KS) Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) B+58,5
Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) Martin Růžek 9-kyu (martinrr) Č+15,5
Miroslava Göblová 7-kyu (Mirig) Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) B+53,5

3. kolo – 11. prosince 2019
Praha-Můstek A – So-Imba I
Weiqi Club Praha – Praha-Můstek B
Brno – Plzeň
Praha-Můstek C – So-Imba S
Frýdek-Místek – Olomouc
PromoGo Praha – Písek

Los a výsledky 3. kola

Praha-Můstek A So-Imba I 3:1
Jan Hora 6-dan (mamolo) Jan Prokop 6-dan (krabicka) Č+vzd.
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Bronislav Snídal 3-dan (SImedvidek) B+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin1) Tristan Defer 1-dan (Tristar) Č+vzd.
Jaroslav Kotowski 4-kyu (to1al) Mikuláš Nozar 4-kyu (SImasakrzz) Č+vzd.
Weiqi Club Praha
Praha-Můstek B
3:1
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Ngoc-Trang Cao 2-dan (Nyoshi) Č+10,5
Michal Timko 2-dan (tymak) Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV) B+vzd.
Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Alžběta Kadlecová 2-kyu (Betka) B+29,5
František Čáha 2-kyu (nuborn) Pavel Procházka 4-kyu (pavelp) B+vzd.
Brno
Plzeň 0:4
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Jakub Mírka 3-dan (Pig) B+vzd.
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Č+vzd.
Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) Milan Douděra 4-kyu (sosak) B+14,5
Pavel Drábek 10-kyu (oiram) Tomáš Nosek 5-kyu (nosyk) Č+39,5
Praha-Můstek C So-Imba S
1:3
Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) B+vzd.
Martin Růžek 9-kyu (martinrr) Vít Brunner 4-dan (tasuki) Č+40,5
Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) B+53,5
Štěpán Zbožínek 13-kyu (stepanZboz) Yannick Pasquier 20-kyu (EvAderth) B+vzd.
Frýdek-Místek Olomouc 4:0
Jan Brinda 1-kyu (velbloud) Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) Č+3,5
Robin Popov 1-kyu (Ropo1510) Jiří Balun 8-kyu (yuri8) B+vzd.
Jan Adámek 7-kyu (moyoman) Jakub Fridrich 11-kyu (Fridex) Č+vzd.
Ondřej Vašek 8-kyu (ov) Jan Jurečka 17-kyu (jureckaj) B+117,5
PromoGo Praha Písek 3:1
Štěpán Hrbek 1-dan (kdetojsem) Petr Cipra 3-dan (Puleja) B+vzd.
Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn) Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) B+14,5
Rostislav Litovkin 6-kyu (RostislavL) Petr Magula 10-kyu (Magic) Č+24,5
Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) Luděk Žďánský 12-kyu (Boogieman) Č+16,5

4. kolo – 8. ledna 2020
Plzeň – Praha-Můstek A
Frýdek-Místek – Weiqi Club Praha
So-Imba S – So-Imba I
Praha-Můstek B – Brno
PromoGo Praha – Olomouc
Písek – Praha-Můstek C

Los a výsledky 4. kola

Plzeň Praha-Můstek A
2:2
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) B+15,5
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin1) Č+11,5
Jiří Georgiev 1-dan (geo) Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Č+čas
Milan Douděra 4-kyu (sosak) Jaroslav Kotowski 4-kyu (to1al) B+vzd.
Frýdek-Místek
Weiqi Club Praha
1:3
Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+vzd.
Robin Popov 1-kyu (Ropo1510) Antonín Tichý 2-dan (ttonndaa) Č+vzd.
Jan Adámek 6-kyu (moyoman) Michal Timko 2-dan (tymak) B+vzd.
Ondřej Vašek 8-kyu (ov) Miloš Podpěra 7-kyu (Milos) B+31,5
So-Imba S
So-Imba I 3:1
Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Mikuláš Nozar 4-kyu (SImasakrzz) Č+15,5
Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) B+čas
Jiří Dobeš 15-kyu (LazyWorm) Tomáš Kratochvíl 15-kyu (ToKra) B+čas
Juraj Pacek 20-kyu (SIpanvicka) Iva Bartoňová 20-kyu (Ichiko) B+19,5
Praha-Můstek B
Brno
3:1
Ngoc-Trang Cao 2-dan (Nyoshi) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Č+vzd.
Jitka Bártová 2-dan (SImamutik) Jan Šebela 3-dan (SIkai) Č+vzd.
Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV) Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Č+vzd.
Oleg Krotovič 7-kyu (Olgast) Pavel Drábek 10-kyu (oiram) B+19,5
PromoGo Olomouc
2:2
Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn) Chen Zhong 4-dan (upci) B+3,5
Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) B+54,5
Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) Jiří Balun 8-kyu (yuri8) B+38,5
Vojtěch Sokol 9-kyu (sokol1998) Jakub Fridrich 11-kyu (Fridex) B+vzd.
Písek Praha-Můstek C
4:0
Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Tomáš Urbanec 7-kyu (txo) Č+9,5
Petra Kořanová 11-kyu (ajla) Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) B+kont.
Petr Magula 10-kyu (Magic) Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Č+73,5
Radek Homola 11-kyu (Homer78) Daniela Slámová 20-kyu (FeralLily) B+kont.

5. kolo – 5. února 2020
Praha-Můstek A – Weiqi Club Praha
Plzeň – So-Imba S
So-Imba I – PromoGo Praha
Frýdek-Místek – Praha-Můstek B
Olomouc – Písek
Praha-Můstek C – Brno

Los a výsledky 5. kola

Praha-Můstek A Weiqi Club Praha 2:2
Jan Hora 6-dan (mamolo) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+čas
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Petr Kouba 4-dan (Koubic) B+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin1) Michal Timko 2-dan (tymak) B+3,5
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) B+28,5
Plzeň So-Imba S 1:3
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) B+vzd.
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Vít Brunner 4-dan (tasuki) Č+vzd.
Jiří Georgiev 1-dan (geo) Tomáš Kruml 2-kyu (tomason) Č+4,5
Milan Douděra 4-kyu (sosak) Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Č+vzd.
So-Imba I PromoGo Praha 3:1
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) Č+vzd.
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Rostislav Litovkin 5-kyu (RostislavL) B+19,5
Leon Defer 3-kyu (Zleon) Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) Č+12,5
Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz) Vojtěch Sokol 9-kyu (sokol1998) Č+0,5
Frýdek-Místek Praha-Můstek B 1:3
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) B+vzd.
Michal Nemčok 1-dan (decros) Jitka Bártová 2-dan (SImamutik) Č+14,5
Jan Adámek 6-kyu (moyoman) Pavel Procházka 4-kyu (pavelp) Č+30,5
Ondřej Vašek 8-kyu (ov) Oleg Krotovič 7-kyu (Olgast) Č+35,5
Olomouc Písek 3:1
Chen Zhong 4-dan (upci) Petr Cipra 3-dan (Puleja) Č+vzd.
Karel Švec 2-kyu (KS) Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) B+vzd.
Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) Ladislav Kořan 7-kyu (vesmat) Č+vzd.
Ilona Jurečková 18-kyu (Elis) Jaroslav Kohout 19-kyu (koslawa) Č+43,5
Praha-Můstek C Brno 1:3
Tomáš Urbanec 7-kyu (txo) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) B+60,5
Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) B+29,5
Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) B+114,5
Štěpán Zbožínek 13-kyu (StepanZboz) Pavel Drábek 10-kyu (oiram) Č+vzd.

6. kolo – 4. března 2020
Weiqi Club Praha – So-Imba S
Praha-Můstek B – Praha-Můstek A
Frýdek-Místek – Plzeň
So-Imba I – Olomouc
Brno – Písek
PromoGo Praha – Praha-Můstek C

Los a výsledky 6. kola

Weiqi Club Praha
So-Imba S
3:1
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Č+čas
Michal Timko 2-dan (tymak) Vít Brunner 4-dan (tasuki) Č+vzd.
František Čáha 2-kyu (nuborn) Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Č+vzd.
Václav Remeš 7-kyu (Arteus) Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) B+20,5
Praha-Můstek B Praha-Můstek A 0:4
Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) B+vzd.
Jitka Bártová 2-dan (SImamutik) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Č+vzd.
Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV) Daniel Konopáč 3-dan (kono) B+vzd.
Alžběta Kadlecová 1-kyu (Betka) Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Č+vzd.
Frýdek-Místek
Plzeň 3:1
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Jakub Mírka 3-dan (Pig) Č+5,5
Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) B+vzd.
Michal Zubalík 1-kyu (MacArthur) Jiří Georgiev 1-dan (geo) B+vzd.
Jan Adámek 6-kyu (moyoman) Milan Douděra 4-kyu (sosak) B+0,5
So-Imba I Olomouc 4:0
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Ondřej Bláha 7-kyu (mukrhach) Č+vzd.
Bronislav Snídal 3-dan (SImedvidek) Miroslava Göblová 7-kyu (mirig) B+čas
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Jakub Fridrich 11-kyu (Fridex) Č+22,5
Leon Defer 3-kyu (Zleon) Jan Jurečka 17-kyu (jureckaj) B+77,5
Brno Písek 3:1
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Petr Cipra 3-dan (Puleja) B+1,5
Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) B+29,5
Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Petr Magula 10-kyu (Magic) Č+vzd.
Pavel Drábek 10-kyu (oiram) Luděk Ždánský 12-kyu (Boogieman) B+vzd
PromoGo Praha
Praha-Můstek C 4:0
Dita Vášová 1-kyu (Dalmatyn) Tomáš Urbanec 7-kyu (txo) Č+kont.
Rostislav Litovkin 4-kyu (RostislavL) Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) B+66,5
Ondřej Brož 8-kyu (MroziQ) Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Č+vzd.
Vojtěch Sokol 9-kyu (sokol1998) Daniela Slámova 20-kyu (FeralLily) B+kont.

7. kolo – 1. dubna 2020

Praha-Můstek A – Frýdek-Místek
Weiqi Club Praha – So Imba I
So-Imba S – PromoGo Praha
Plzeň – Písek
Praha-Můstek C – Praha-Můstek B
Brno – Olomouc

Los a výsledky 7. kola

Praha-Můstek A
Frýdek-Místek
3:1
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Adriana Tomšů 1-dan (Kohana) Č+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Michal Nemčok 1-dan (decros) B+19,5
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Michal Zubalík 1-kyu (MacArthur) B+vzd.
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Robin Popov 2-kyu (Ropo1510) B+vzd.
Weiqi Club Praha So-Imba I 2:2
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Jan Prokop 6-dan (krabicka) Č+vzd.
Petr Kouba 4-dan (Koubic) Bronislav Snídal 3-dan (SImedvidek) Č+18,5
Michal Timko 2-dan (tymak) Tristan Defer 1-dan (Tristar) B+23,5
Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Leon Defer 3-kyu (Zleon) B+vzd.
So-Imba S
PromoGo Praha 3:1
Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge) Anežka Bukovská 2-kyu (anezka) Č+vzd.
Martin Junek 1-kyu (Marthasik) Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ) B+vzd.
Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Jan Praus 4-kyu (honza) Č+19,5
Tereza Vlčková 8-kyu (Wulfiii) Rostislav Litovkin 4-kyu (RostislavL) Č+12,5
Plzeň Písek 0:4
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Petr Cipra 3-dan (Puleja) B+14,5
Jiří Georgiev 1-dan (geo) Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal) Č+4,5
Milan Douděra 4-kyu (sosak) Radek Homola 11-kyu (homer78) B+4,5
Tomáš Nosek 5-kyu (nosyk) Ladislav Kořan jr. 12-kyu (Ladik) Č+29,5
Praha-Můstek C Praha-Můstek B
1:3
Jan Balaš 6-kyu (tappaiyok) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) B+vzd.
Martin Růžek 9-kyu (martinrr) Jitka Bártová 2-dan (SImamutik) B+33,5*
Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Pavel Procházka 4-kyu (pavelp) Č+40,5
Štěpán Zbožínek 13-kyu (StepanZboz) Oleg Krotovič 7-kyu (Olgast) B+30,5
  • – prohozené barvy
Brno
Olomouc 4:0
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Chen Zhong 4-dan (upci) Č+vzd.
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Ondřej Bláha 7-kyu (murkhach) B+81,5
Jiří Tobiáš 3-kyu (Ophi) Jiří Balun 8-kyu (yuri8) Č+vzd.
Ondřej Šindler 5-kyu (PondTurtle) Jakub Fridrich 10-kyu (Fridex) B+27,5

2018/2019

# Tým Zápasy Board-points Desky Penalizace Skóre Match-points
1 Weiqi Club Praha 7 22 7-6-6-3 0 6-1-0 13
2 Brno 7 19 5-5-5-4 0 5-0-2 10
3 Plzeň 7 17 2-5-5-5 0 5-0-2 10
4 Frýdek-Místek 7 15 3-3-4-5 0 2-3-2 7
5 Pražský Go Klub 7 13 4-5-4-0 0 2-2-3 6
6 PromoGo Praha 7 10 2-1-2-5 0 1-3-3 5
7 Písek 7 8 2-2-1-3 0 1-1-5 3
8 Brno B 7 8 3-1-1-3 0 0-2-5 2

1. kolo10. října 2018

Plzeň – Pražský Go Klub
PromoGo Praha  – Brno B
Brno A – Weiqi Club Praha
Písek – Frýdek-Místek

Los a výsledky 1.kola

Plzeň Pražský Go Klub 3:1
 Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  B+Vzd.
 Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Č+8,5
 Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Jan Balaš 9-kyu (tappaiyok)  Č+Vzd.
 Tomáš Nosek 5-kyu (Nosyk)  Ladislav Prošek 11-kyu (Ningyo)  B+Vzd.
PromoGo Praha Brno B 2:2
 Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Jan Šebela 3-dan (SIkai)  B+Vzd.
 Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Tristan Defer 1-kyu (Tristar)  Č+15,5
 Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Leon Defer 2-kyu (LeonD)  Č+28,5
 Dušan Jánsky 3-kyu (DusanJ)  Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi)  B+22,5
Brno A Weiqi Club Praha 1:3
 Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  B+13,5
 Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Petr Kouba 4-dan (Koubic)  Č+Čas
 Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle)  Michal Timko 2-dan (tymak)  B+Vzd.
 Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz)  Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins)  B+6,5
Písek Frýdek-Místek 0:4
 Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  B+12,5
 Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  Jan Brinda 1-kyu (Velbloud)  Č+Vzd.
 Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Michal Nemčok 2-kyu (decros)  B+68,5
 Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Robin Popov 3-kyu (Ropo1510)  Č+Vzd.

2. kolo31. října 2018

Pražský Go Klub – Frýdek-Místek
Weiqi Club Praha – Písek
Brno B – Brno A
Plzeň – PromoGo Praha

Los a výsledky 2.kola

 Pražský Go Klub  Frýdek-Místek 2:2
 Jan Hora 6-dan (mamolo)  Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  B+čas
 Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  Michal Zubalík 1-kyu (MacArthur)  Č+vzd.
 Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Jan Brinda 1-kyu (velbloud)  B+vzd.
 Jaroslav Kotowski 3-kyu (to1al)  Michal Nemčok 2-kyu (decros)  Č+6,5
 Weiqi Club Praha  Písek  3:1
 Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins)  Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Č+vzd.
 František Čáha 2-kyu (nuborn)  Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  B+88,5
 Václav Remeš 8-kyu (Arteus)  Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Č+48,5
 Miloš Podpěra 7-kyu (Milos)  Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Č+6,5
 Brno B  Brno A  1:3
 Jan Šebela 3-dan (SIkai)  Vít Brunner 4-dan (Tasuki)  B+vzd.
 Tristan Defer 1-dan (Tristar)  Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Č+vzd.
 Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi)  Tomáš Kruml 2-kyu (Tomason)  B+18,5
 Ondřej Šindler 6-kyu (PondTurtle)  Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis)  B+18,5
 Plzeň  PromoGo Praha  3:1
 Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Č+vzd.
 Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  B+čas
 Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Č+vzd.
 Tomáš Nosek 5-kyu (nosyk)  Dušan Jánsky 3-kyu (DusanJ)  Č+8,5

3. kolo21. listopadu 2018

PromoGo Praha – Pražský Go Klub
Brno A – Plzeň
Písek – Brno B
Frýdek-Místek – Weiqi Club Praha

Los a výsledky 3.kola

 PromoGo Praha  Pražský Go Klub  2:2
 Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  B+vzd.
 Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Č+vzd.
 Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Jaroslav Kotowski 3-kyu (to1al)  Č+vzd.
 Vojtěch Váša 3-kyu (vojtago)  František Cmunt 12-kyu (frantisekc)  B+48,5
 Brno A  Plzeň  4:0
 Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Č+vzd.
 Vít Brunner 4-dan (tasuki)  Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  B+18,5
 Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Č+vzd.
 Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle)  Milan Douděra 4-kyu (sosak)  B+12,5
 Písek  Brno B  2:2
 Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Jaroslav Babák 4-kyu (Jara)  Č+vzd.
 Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  Ondřej Jurásek 5-kyu (SIAudun)  Č+vzd.*
 Radek Homola 12-kyu (homer78)  Ondřej Melkes 6-kyu (omelkes)  B+vzd.
 Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Ondřej Šindler 6-kyu (PondTurtle)  Č+vzd.

* na 2.desce byly prohozené barvy

 Frýdek-Místek  Weiqi Club Praha  2:2
 Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  B+29,5
 Tereza Kotowski 1-dan (Lilien)  Michal Timko 2-dan (tymak)  Č+vzd.
 Robin Popov 3-kyu (Ropo1510)  Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins)  Č+4,5
 Ondřej Skotnica 4-kyu (skotak)  František Čáha 2-kyu (nuborn)  B+vzd.


4. kolo
9. ledna 2019

Pražský Go Klub – Weiqi Club Praha
Brno B – Frýdek-Místek
Plzeň – Písek
PromoGo Praha – Brno A

Los a výsledky 4.kola

 Pražský Go Klub
 Weiqi Club Praha
 1:3
 Jan Hora 6-dan (mamolo)  Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  B+čas
 Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  Petr Kouba 4-dan (Koubic)  B+16,5
 Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Michal Timko 2-dan (tymak)  B+vzd.
 Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo)  Antonín Tichý 2-dan (ttonndaa)
 Č+vzd.
 Brno B  Frýdek-Místek  1:3
 Jan Šebela 3-dan (SIkai)  Jan Brinda 1-kyu (velbloud)  Č+vzd.
 Tristan Defer 1-dan (Tristar)  Michal Nemčok 2-kyu (decros)  Č+vzd.
 Jaroslav Babák 4-kyu (Jara)  Robin Popov 3-kyu (Ropo1510)  B+vzd.
 Ondřej Jurásek 5-kyu (SIAudun)  Ondřej Skotnica 4-kyu (skotak)  Č+38,5
 Plzeň  Písek  4:0
 Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Č+38,5
 Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  B+vzd.
 Milan Douděra 4-kyu (sosak)  Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Č+vzd.
 Tomáš Nosek 5-kyu (Nosyk)  Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  B+75,5
 PromoGo Praha  Brno A  0:4
 Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  B+vzd.
 Dita Vášová 2-kyu (Dalmatyn)  Vít Brunner 4-dan (tasuki)  Č+42,5
 Vojtěch Váša 4-kyu (vojtago)  Tomáš Kruml 2-kyu (Tomason)  B+vzd.
 Jan Praus 5-kyu (honza)  Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle)  Č+11,5

5. kolo6. února 2019

Brno A – Pražský Go Klub
Písek – PromoGo Praha
Frýdek-Místek – Plzeň
Weiqi Club Praha – Brno B

Los a výsledky 5.kola

 Brno A  Pražský Go Klub  1:3
 Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  Jan Hora 6-dan (mamolo)  B+vzd.
 Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  Vladimír Daněk 5-dan (Veedee)  Č+vzd
 Mikuláš Nozar 3-kyu (SImasakrzz)  Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Č+vzd.
 Tereza Vlčková 10-kyu (Wulfiii)  Jan Balaš 9-kyu (tappaiyok)  B+24,5
 Písek  PromoGo Praha  1:3
 Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  B+vzd.
 Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Č+7,5
 Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Vojtěch Váša 4-kyu (vojtago)  Č+27,5
 Radek Homola 12-kyu (homer78)  Jan Praus 5-kyu (honza)  Č+vzd.
 Frýdek-Místek  Plzeň  1:3
 Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Č+3,5
 Tereza Kotowski 1-dan (Lilien)  Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Č+čas
 Jan Brinda 1-kyu (velbloud)  Jiří Georgiev 1-dan (geo)  B+vzd.
 Robin Popov 1-kyu (Ropo1510)  Milan Douděra 4-kyu (sosak)  Č+vzd.
 Weiqi Club Praha  Brno B  4:0
 Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  Jan Šebela 3-dan (SIkai)  Č+vzd.
 Michal Timko 2-dan (tymak)  Tristan Defer 1-dan (Tristar)  B+vzd.
 František Čáha 2-kyu (nuborn)  Leon Defer 2-kyu (LeonD)  Č+vzd.
 Václav Remeš 8-kyu (Arteus)  Ondřej Melkes 6-kyu (omelkes)  B+vzd.

6. kolo6. března 2019

Pražský Go Klub – Brno B
Plzeň – Weiqi Club Praha
PromoGo Praha – Frýdek-Místek
Brno A – Písek

Los a výsledky 6.kola

 Pražský Go Klub  Brno B  3:1
 Jan Vráblík 1-kyu (HonzaV)  Tristan Defer 1-dan (Tristar)  Č+vzd.
 Jaroslav Kotowski 3-kyu (to1al)  Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi)  B+13,5
 Zbyněk Žundálek 7-kyu (Zbys3K)  Ondřej Melkes 6-kyu (omelkes)  Č+11,5
 Jan Balaš 9-kyu (tappaiyok)  Ondřej Šindler 6-kyu (pondTurtle)  Č+vzd.
 Plzeň  Weiqi Club Praha  1:3
 Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan)  B+vzd.
 Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Petr Kouba 4-dan (Koubic)  Č+vzd.
 Jiří Georgiev 1-dan (geo)  Michal Timko 2-dan (tymak)  B+vzd.
 Milan Douděra 4-kyu (sosak)  František Čáha 2-kyu (nuborn)  B+5,5
 PromoGo Praha  Frýdek-Místek  2:2
 Štěpán Hrbek 2-dan (kdetojsem)  Petr Valášek 3-dan (Cuki)  Č+1,5
 Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  Jan Brinda 1-kyu (velbloud)  Č+22,5
 Dušan Jánsky 2-kyu (DusanJ)  Michal Němčok 1-dan (decros)  B+25,5
 Vojtěch Váša 3-kyu (vojtago)  Robin Popov 1-kyu (Ropo1510)  B+vzd.
 Brno A  Písek  3:1
 Mikuláš Nozar 2-kyu (SImasakrzz)  Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Č+21,5
 Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis)  Ladislav Kořan 8-kyu (x88)  B+11,5
 Tereza Vlčková 10-kyu (Wulfiii)  Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Č+vzd.
 Tomáš Kratochvíl 15-kyu (Tokra)  Ladislav Kořan jr. 14-kyu (Ladik)  Č+63,5

7. kolo3. dubna 2019

Písek – Pražský Go Klub
Frýdek-Místek – Brno A
Weiqi Club Praha – PromoGo Praha
Brno B – Plzeň

Los a výsledky 7.kola

 Písek  Pražský Go Klub  3:1
 Benedikt Klaudis 4-kyu (newdeal)  Zbyněk Žundálek 7-kyu (Zbys3k)  Č+vzd.
 Petra Kořanová 11-kyu (ajla)  Jan Balaš 9-kyu (tappaiyok)  B+vzd.
 Luděk Žďánský 13-kyu (Boogieman)  Ladislav Prošek 11-kyu (Ningyo)  B+vzd.
 Tomáš Fürst 15-kyu (tommassonn)  František Cmunt 12-kyu (frantisekc)  B+17,5
 Frýdek-Místek  Brno A  1:3
 Petr Valášek 3-dan (Cuki)  Ondřej Kruml 5-dan (SIscurge)  B+čas
 Adriana Tomšů 1-dan (Kohana)  Vít Brunner 4-dan (Tasuki)  Č+4,5
 Tereza Kotowski 1-dan (Lilien)  Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak)  B+čas
 Robin Popov 1-kyu (Ropo1510)  Tomáš Kruml 2-kyu (Tomason)  B+čas
 Weiqi Club Praha  PromoGo Praha  4:0
 Michal Timko 2-dan (tymak)  Štěpán Hrbek 1-dan (kdetojsem)  Č+1,5
 František Čáha 2-kyu (nuborn)  Anežka Bukovská 2-kyu (anezka)  B+vzd.
 Václav Remeš 8-kyu (Arteus)  Vojtěch Sokol 8-kyu (sokol1998)  Č+vzd.
 Matylda Černá 17-kyu (matyus)  Kvído Kadeřávek 15-kyu (kadek)  B+3,5
 Brno B  Plzeň  1:3
 Jan Šebela 3-dan (SIkai)  Jakub Mírka 3-dan (Pig)  Č+vzd.
 Tristan Defer 1-dan (Tristar)  Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen)  Č+čas
 Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi)  Jiří Georgiev 1-dan (geo)  B+20,5
 Ondřej Jurásek 4-kyu (SIaudun)  Milan Douděra 4-kyu (sosak)  Č+26,5