1. kolo 11. října 2023
So-Imba S – Písek A
So-Imba O – Union Plzeň
Praha-Můstek A – Košice A
Karlovy Vary – Weiqi Club Praha A

Frýdek-Místek – Bratislava Pesimisti
Real Brno – Blansko
So-Imba ?! – Olomouc
Ostrava A – Praha-Můstek B

Weiqi Club Praha B – Bratislava Optimisti
Karlovy Vary B – Pálava Mikulov
Ostrava B – Písek B
PromoGo Praha – Košice B

Los a výsledky 1. kola

So-Imba S Písek A 3:1
Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) Petr Cipra 4-dan (Puleja) Č+vzd.
Leon Defer 2-dan (Zleon) Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) B+7,5
Dan Makalouš 1-kyu (TheRealDan) Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) B+čas
Anežka Bukovská 1-kyu (anezka) Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) B+6,5
So-Imba O Union Plzeň 4:0
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Jakub Mírka 3-dan (Pig) Č+vzd.
Martin Šmérek 1-dan (InDoubt) Jiří Georgiev 2-dan (geo) B+vzd.
Tristan Defer 1-dan (Tristar) Pavel Bernášek 4-kyu (beri) Č+30,5
Vojtěch Váša 1-dan (vojtago) Jan Vršek 8-kyu (Hrasek) B+22,5
Praha-Můstek A Košice A 2:2
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Boris Dovčík 3-dan (Borisho) B+vzd.
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Martin Lukáč 1-dan (ddmN) B+vzd.
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Oliver Seman 1-kyu (OLSE9) Č+20,5
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Pavol Almáši 2-kyu (PavolA) Č+vzd.
Karlovy Vary A Weiqi Club Praha A 1:3
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+12,5
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Michal Timko 3-dan (tymak) Č+vzd.
Vladimír Dicá 2-dan (VD60) Jan Komín 2-dan (czgoplayer) B+21,5
Jiří Hrbek 5-kyu (ghibulo) Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) B+3,5
Frýdek-Místek  Bratislava Pesimisti 1:3
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Peter Gavalčin 1-kyu (TuLy) B+1,5
Michal Nemčok 2-dan (decros) Zuzana Králiková 1-kyu (Zuzka) Č+čas
Ondřej Skotnica 2-kyu (skotak) Pavel Chalmovianský 2-kyu (zerodan) B+1,5
Michal Poláček 10-kyu (Mysak) Lucia Takáčová 2-kyu (monoceros) B+0,5
Real Brno Blansko 1:3
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Richard Knecht 4-dan (Carlin9) B+vzd.
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Petr Svašek 3-dan (petrspark) B+vzd.
Ondřej Šindler 2-kyu (PondTurtle) Jaroslav Jiruše 1-dan (hiawatha) B+vzd.
Ondřej Jurásek 4-kyu (Audun) Martin Štoudek 4-kyu (Gloobus) Č+11,5
So-Imba ?! Olomouc 1:3
Pavel Kotala 2-kyu (kotycheese) Chen Zhong 4-dan (upci) B+vzd.
Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) Miloš Krist 4-kyu (milkri) Č+13,5
Jan Novotný 4-kyu (SIkrtek) Zdeněk Kratochvíl 4-kyu (Zdenek) Č+vzd.
Tereza Vlčková 7-kyu (Wulfii) Richard Fousek 6-kyu (Reesha) Č+čas
Ostrava A Praha-Můstek B 2:2
Aleš Rak 3-dan (alka) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) Č+čas
Jiří Mamula 1-kyu (Nojo) Dominik Franěk 2-dan (Met) B+13,5
Tomáš Luber 1-kyu (Korf) Michal Kovařík 1-dan (kovarex) B+25,5
Marek Jagla 4-kyu (mar67) Peter Franek 7-kyu (franp9am) Č+3,5
Weiqi Club Praha B Bratislava Optimisti 1:3
Václav Remeš 7-kyu (Arteus) Juraj Ďurík 5-kyu (Durikun) Č+vzd.
Matylda Černá 14-kyu (matyus) Lukáš Vyletel 6-kyu (lukas1) Č+80,5
Markéta Podpěrová 16-kyu (MarketaP) Michaela Chalmovianská 10-kyu (sapujapu) B+98,5
Martin Podpěra 20-kyu (MartinP) Michal Falťan 15-kyu (miko) Č+97,5
Karlovy Vary B Pálava Mikulov 0:4
Jakub Langer 6-kyu (vincentSKS) Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) B+vzd.
Karel Wälzer 6-kyu (CharlieMa) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Č+45,5
Luděk Skořepa 6-kyu (OldEeyore) Bartoloměj Dach 2-dan (Bartolomej) B+vzd.
Irena Hrbková 12-kyu (hanekiri) Karel Jurek 1-kyu (keruj) Č+58,5
Ostrava B Písek B 2:2
Marek Venhuda 4-kyu (marajs) Ladislav Kořan jr. 5-kyu (Ladik) B+17,5
Václav Kijonka 5-kyu (Vendelinos) Luděk Ždánský 8-kyu (Lister) Č+vzd.
Ondřej Vašek 6-kyu (ov) Petr Magula 9-kyu (Magic) Č+vzd.
Lukáš Rak 8-kyu (Lukstar) Petra Kořanová 10-kyu (ajla) B+19,5
PromoGo Praha  Košice B 4:0
Rostislav Litovkin 2-kyu (RostislavL) Slavomír Králik 3-kyu (chobotnica) Č+23,5
Jan Praus 3-kyu (Profi20kyu) Ladislav Palenčár 3-kyu (lacop) B+55,5
Ondřej Brož 7-kyu (MroziQ) Dominik Dovčík 15-kyu (dominik14) Č+117,5
Jakub Kolář 10-kyu (kub19) Matúš Mátis 15-kyu (matusga14) B+vzd.

2. kolo 15. listopadu 2023
Písek A – Weiqi Club Praha A
Košice A – Karlovy Vary A
Union Plzeň – Praha-Můstek A
So-Imba S – So-Imba O

Bratislava Pesimisti – Praha-Můstek B
Olomouc – Ostrava A
Blansko – So-Imba ?!
Frýdek-Místek – Real Brno

Bratislava Optimisti – Košice B
Písek B – PromoGo Praha
Pálava Mikulov – Ostrava B
Weiqi Club Praha B – Karlovy Vary B

Los a výsledky 2. kola

Písek A Weiqi Club Praha A 2:2
Petr Cipra 4-dan (Puleja) Petr Kouba 4-dan (Koubic) B+vzd.
Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) Michal Timko 3-dan (tymak) B+vzd.
Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) František Čáha 2-dan (nuborn) Č+2,5
Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) Jan Komín 2-dan (czgoplayer) B+vzd.
Košice A Karlovy Vary A 2:2
Ondrej Králik 3-dan (hahahaha) Ondřej Šilt 6-dan (Manocska) Č+čas
Boris Dovčík 3-dan (Borisho) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Č+2,5
Martin Lukáč 1-dan (ddmN) Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Č+10,5
Michal Almáši 4-kyu (MichalSK) Vladimír Dicá 2-dan (VD60) Č+10,5
Union Plzeň  Praha-Můstek A 0:4
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) B+11,5
Jiří Georgiev 2-dan (geo) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Č+čas
Tomáš Nosek 4-kyu (nosyk) Daniel Konopáč 3-dan (kono) B+vzd.
Pavel Bernášek 4-kyu (beri) Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Č+32,5
So-Imba S So-Imba O 2:2
Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) Jan Šimara 1-pro (flashback) Č+vzd.
Leon Defer 2-dan (Zleon) Jan Prokop 6-dan (krabicka) Č+vzd.
Dan Makalouš 1-kyu (TheRealDan) Simon Zeckarias 2-dan (SIburan) Č+14,5
Jiří Kruml 2-kyu (SIeracle) Martin Šmérek 1-dan (InDoubt) Č+vzd.
Bratislava Pesimisti Praha-Můstek B 1:3
Miroslav Poliak 2-dan (Mirop) Ngoc-Trang Cao 2-dan (nyoshi) B+vzd.
Martin Strelka 1-dan (mastre) Dominik Franěk 2-dan (Met) Č+kont.
Štefan Sabo 1-kyu (Warlord) Michal Kovařík 1-dan (kovarex) B+vzd.
Zuzana Králiková 1-kyu (Zuzka) Michal Bujak 3-kyu (vajnstejn) B+vzd.
Blansko So-Imba ?!  2:2
Richard Knecht 4-dan (Carlin6) Pavel Kotala 2-kyu (kotycheese) Č+vzd.
Jaroslav Jiruše 1-dan (hiawatha) Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) Č+8,5
Martin Štoudek 4-kyu (Gloobus) Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) Č+vzd.
Vladimír Knecht 6-kyu (Turakamu) Martin Kubát 10-kyu (Mokurai) Č+4,5
Olomouc Ostrava A 1:3
Chen Zhong 4-dan (upci) Aleš Rak 3-dan (alka) B+12,5
Zdeněk Kratochvíl 4-kyu (Zdenek) Jiří Mamula 1-kyu (Nojo) Č+61,5
Jakub Fridrich 6-kyu (Fridex) Tomáš Luber 1-kyu (Korf) B+6,5
Richard Fousek 6-kyu (Reesha) Marek Jagla 4-kyu (mar67) B+vzd.
Frýdek-Místek Real Brno 2:2
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) B+vzd.
Michal Nemčok 2-dan (decros) Jan Šebela 3-dan (SIkai) Č+vzd.
Ondřej Skotnica 2-kyu (skotak) Ondřej Jurásek 4-kyu (Audun) Č+vzd.
Vladan Pecha 3-kyu (chihuahua) Pavel Drábek 7-kyu (oiram) B+vzd.
Bratislava Optimisti Košice B 1:3
Juraj Ďurík 5-kyu (Durikun) Szilárd-Mihály Papp 6-kyu (MiPa15) B+vzd.
Ján Semanišin 12-kyu (Yanchii) Mikuláš Truchan 12-kyu (MikiT) Č+43,5
Michal Falťan 15-kyu (miko) Renáta Truchanová 14-kyu (RencaT) Č+31,5
Jozef Neubauer 16-kyu (doddhi)
Szilárd Papp 16-kyu (diego19)
Č+45,5
Písek B PromoGo Praha 1:3
Ladislav Kořan 5-kyu (Ladik) Dušan Jánsky 1-kyu (DusanJ) B+vzd.
Luděk Žďánský 8-kyu (Lister) Rostislav Litovkin 2-kyu (RostislavL) Č+vzd.
Václav Pelc 9-kyu (VasekPE) Vojtěch Sokol 6-kyu (sokol1998) Č+17,5
Petr Magula 9-kyu (Magic) Jakub Kolář 10-kyu (kub19) Č+vzd.
Pálava Mikulov Ostrava B 4:0
Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) Marek Venhuda 4-kyu (Marajs) Č+vzd.
Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Martin Balcar 4-kyu (balo68) B+kont.
Bartoloměj Dach 2-dan (Bartolomej) Ondřej Vašek 6-kyu (ov) Č+vzd.
Karel Jurek 1-kyu (keruj) Lukáš Rak 8-kyu (Lukstar) B+vzd.
Weiqi Club Praha B Karlovy Vary B 3:1
Anton Čečel 2-kyu (Manowar7) Jiří Hrbek 5-kyu (ghibulo) Č+60,5
Jakub Kratochvíl 3-kyu (Jakobicek) Jakub Langer 5-kyu (vincentSKS) Č+0,5
Miloš Podpěra 6-kyu (Milos) Karel Wälzer 6-kyu (CharlieMa) Č+93,5
Václav Remeš 7-kyu (Arteus) Luděk Skořepa 6-kyu (OldEeyore) B+vzd.

3. kolo13. prosince 2023
So-Imba O – Písek A
Praha-Můstek A – So-Imba S
Karlovy Vary A – Union Plzeň
Weiqi Club Praha A – Košice A

Real Brno – Bratislava Pesimisti
So-Imba ?! – Frýdek-Místek
Ostrava A – Blansko
Praha-Můstek B – Olomouc

Karlovy Vary B – Bratislava Optimisti
Ostrava B – Weiqi Club Praha B
PromoGo Praha – Pálava Mikulov
Košice B – Písek B

Los a výsledky 3. kola

So-Imba O Písek A 2:2
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) Č+vzd.
Simon Zeckarias 2-dan (SIburan) Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) Č+vzd.
Martin Šmérek 1-dan (InDoubt) Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) Č+vzd.
Vojtěch Váša 1-dan (vojtago) Ladislav Kořan jr. 5-kyu (Ladik) Č+37,5
Praha-Můstek A So-Imba S 3:1
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) B+6,5
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Leon Defer 2-dan (Zleon) B+vzd.
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Dan Makalous 1-kyu (TheRealDan) Č+13,5
Josef Moudřík 1-dan (tvojemama) Anežka Bukovská 1-kyu (anezka) B+16,5
Karlovy Vary A Union Plzeň 1:3
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Jakub Mírka 3-dan (Pig) B+4,5
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Jiří Georgiev 2-dan (geo) Č+23,5
Vladimír Dicá 2-dan (VD60) Tomáš Nosek 4-kyu (nosyk) B+9,5
Jiří Hrbek 5-kyu (ghibulo) Jan Vršek 8-kyu (Hrasek) B+vzd.
Weiqi Club Praha A Košice A 3:1
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Ondrej Králik 3-dan (hahahahaha) Č+2,5
Michal Timko 3-dan (tymak) Boris Dovčík 3-dan (Borisho) Č+vzd.
František Čáha 2-dan (nuborn) Martin Lukáč 1-dan (ddmN) Č+16,5
Jan Komín 2-dan (czgoplayer) Oliver Seman 1-kyu (OLSE9) B+6,5
Real Brno Bratislava Pesimisti 3:1
Ondřej Kachyňa 3-dan (SIkachnak) Peter Gavalčin 1-kyu (TuLy) Č+vzd.
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Zuzana Králiková 1-kyu (Zuzka) B+vzd.
Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) Barbora Lukáčová 2-kyu (barb) Č+4,5
Ondřej Jurásek 4-kyu (Audun) Pavel Chalmovianský 2-kyu (zerodan) Č+33,5
So-Imba ?! Frýdek-Místek 2:2
Pavel Kotala 2-kyu (kotycheese) Petr Valášek 3-dan (Cuki) Č+3,5
Pavel Gric 3-kyu (SIsh4dow) Ondřej Skotnica 2-kyu (skotak) Č+vzd.
Tereza Krumlová 7-kyu (Wulfii) Jan Adámek 3-kyu (moyoman) Č+3,5
Yannick Pasquier 9-kyu (EvAderth) Michal Poláček 8-kyu (Mysak) Č+16,5
Ostrava A Blansko 3:1
Aleš Rak 3-dan (alka) Richard Knecht 4-dan (Carlin6) B+čas
Aleš Cieplý 1-dan (AlesC) Petr Svašek 3-dan (Petrspark) Č+vzd.
Jiří Mamula 1-kyu (Nojo) Jaroslav Jiruše 1-dan (hiawatha) Č+6,5
Tomáš Luber 1-kyu (Korf) Martin Štoudek 4-kyu (Gloobus) B+22,5
Praha-Můstek B Olomouc 2:2
Jitka Bártová 3-dan (mamutik) Chen Zhong 4-dan (upci) B+vzd.
Michal Kovařík 1-dan (kovarex) Zdeněk Kratochvíl 4-kyu (Zdenek) B+22,5
Jan Balaš 3-kyu (tappaiyok) Jakub Fridrich 6-kyu (Fridex) Č+vzd.
Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Richard Fousek 6-kyu (Reesha) B+5,5
Karlovy Vary B Bratislava Optimisti 1:3
Jakub Langer 5-kyu (vincentSKS) Daniel Lisý 3-kyu (Danko) B+vzd.
Karel Wälzer 6-kyu (CharlieMa) Pavol Lisý sr. 4-kyu (Liso66) Č+21,5
Luděk Skořepa 6-kyu (OldEeyore) Matej Pagáč 5-kyu (mTj) Č+vzd.
Michal Brůha 13-kyu (triki) Michaela Chalmovianská 10-kyu (sapujapu) Č+78,5
Ostrava B Weiqi Club Praha B 3:1
Marek Jagla 4-kyu (mar67) Jaromír Šír 2-kyu (sheeryjay) Č+vzd.
Václav Kijonka 5-kyu (Vendelinos) Jakub Kratochvíl 3-kyu (Jakobicek) B+kont.
Ondřej Vašek 6-kyu (ov) Miloš Podpěra 6-kyu (Milos) Č+vzd.
Lukáš Rak 8-kyu (Lukstar) Václav Remeš 7-kyu (Arteus) Č+11,5
PromoGo Praha Pálava Mikulov 2:2
Dita Vášová 1-dan (Dalmatyn) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) B+78,5
Dušan Jánsky 1-kyu (DusanJ) Bartoloměj Dach 2-dan (Bartolomej) B+30,5
Rostislav Litovkin 2-kyu (RostislavL) Karel Jurek 1-kyu (keruj) B+čas
Ondřej Brož 7-kyu (MroziQ) Tereza Vitásková 7-kyu (copterka) B+vzd.
Košice B Písek B 2:2
Slavomír Králík 3-kyu (chobotnica) Radek Homola 6-kyu (homer78) B+0,5
Michal Almáši 4-kyu (MichalSK) Luděk Ždánský 8-kyu (Lister) B+7,5
Oskar Hritz 10-kyu (Rakso) Václav Pelc 9-kyu (VasekPE) Č+čas
Ján Stupák 13-kyu (jmlstugo) Petr Magula 9-kyu (Magic) Č+vzd.

4. kolo17. ledna 2024
Písek A – Košice A
Union Plzeň – Weiqi Club Praha A
So-Imba S – Karlovy Vary A
So-Imba O – Praha-Můstek A

Bratislava Pesimisti – Olomouc
Blansko – Praha-Můstek B
Frýdek-Místek – Ostrava A
Real Brno – So-Imba ?!

Bratislava Optimisti – Písek B
Pálava Mikulov – Košice B
Weiqi Club Praha B – PromoGo Praha
Karlovy Vary B – Ostrava B

Los a výsledky 4. kola

Písek A Košice A 2:2
Petr Cipra 4-dan (Puleja) Ondrej Králik 3-dan (hahahahaha) B+3,5
Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) Boris Dovčík 3-dan (Borisho) Č+vzd.
Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) Michal Králik 2-dan (Holub) Č+vzd.
Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) Adrián Lacko 2-kyu (stitch6735) B+0,5
Union Plzeň Weiqi Club Praha A 0:4
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+vzd.
Jiří Georgiev 2-dan (geo) Michal Timko 3-dan (tymak) Č+vzd.
Pavel Bernášek 4-kyu (beri) František Čáha 2-dan (nuborn) B+čas
Jan Vršek 8-kyu (Hrasek) Jan Komín 2-dan (czgoplayer) Č+vzd.
So-Imba S Karlovy Vary A 3:1
Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) B+vzd.
Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) B+čas
Leon Defer 2-dan (Zleon) Tomáš Hertl 2-dan (Kawahara) Č+vzd.
Dan Makalouš 1-kyu (TheRealDan) Jakub Langer 5-kyu (vincentSKS) B+vzd.
So-Imba O Praha-Můstek A 2:2
Jan Šimara 1-pro (flashback) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Č+vzd.
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) B+14,5
Simon Zeckarias 2-dan (SIburan) Daniel Konopáč 3-dan (kono) B+vzd.
Vojtěch Váša 1-dan (vojtago) Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Č+vzd.
Bratislava Pesimisti Olomouc 3:1
Martin Strelka 1-dan (mastre) Chen Zhong 4-dan (upci) B+2,5
Štefan Sabo 1-kyu (Warlord) Miloš Krist 4-kyu (milkri) B+61,5
Peter Gavalčin 1-kyu (TuLy) Zdeněk Kratochvíl 4-kyu (Zdenek) Č+45,5
Zuzana Králiková 1-kyu (Zuzka) Richard Fousek 5-kyu (Reesha) B+5,5
Blansko Praha-Můstek B 2:2
Richard Knecht 4-dan (Carlin6) Dominik Franěk 2-dan (Met) Č+vzd.
Petr Svašek 3-dan (petrspark) Michal Kovařík 1-dan (kovarex) Č+vzd.
Jaroslav Jiruše 1-dan (hiawatha) Jaroslav Kotowski 2-kyu (to1al) B+3,5
Martin Štoudek 4-kyu (Gloobus) Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) B+72,5
Frýdek-Místek  Ostrava A 1:3
Petr Valášek 3-dan (Cuki) Aleš Rak 3-dan (alka) Č+17,5
Michal Nemčok 2-dan (decros) Aleš Cieplý 1-dan (AlesC) Č+15,5
Jan Adámek 4-kyu (moyoman) Jiří Mamula 1-kyu (Nojo) B+vzd.
Michal Poláček 8-kyu (Mysak) Tomáš Luber 1-kyu (Korf) Č+vzd.
Real Brno So-Imba ?! 1:3
Ondřej Šindler 2-kyu (PondTurtle) Mikuláš Nozar 2-kyu (SImasakrzz) B+4,5
Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) B+vzd.
Ondřej Jurásek 4-kyu (Audun) Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) B+vzd.
Pavel Drábek 7-kyu (oiram) Martin Kubát 10-kyu (Mokurai) Č+22,5
Bratislava Optimisti Písek B 3:1
Jakub Berka 2-kyu (ram1) Ladislav Kořan jr. 5-kyu (Ladik) Č+vzd.
Pavel Chalmovianský 2-kyu (zerodan) Luděk Žďánský 8-kyu (Lister) B+42,5
Juraj Ďurík 5-kyu (Durikun) Václav Pelc 9-kyu (VasekPE) Č+čas
Ján Semanišin 13-kyu (Yanchii) Petr Magula 9-kyu (Magic) Č+73,5
Pálava Mikulov Košice B 4:0
Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) Juraj Hedvig 3-kyu (thomas8) Č+vzd.
Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Ladislav Palenčár 3-kyu (lacop) B+52,5
Bartoloměj Dach 2-dan (Bartolomej) Szilárd-Mihály Papp 6-kyu (MiPa15) Č+48,5
Karel Jurek 1-kyu (keruj) Matúš Mátis 16-kyu (matusga) B+93,5
Weiqi Club Praha B PromoGo Praha 2:2
Jakub Kratochvíl 3-kyu (Jakobicek) Dušan Jánsky 1-kyu (DusanJ) Č+4,5
Miloš Podpěra 6-kyu (Milos) Jan Praus 3-kyu (Profi20kyu) Č+78,5
Václav Remeš 7-kyu (Arteus) Vojtěch Sokol 6-kyu (sokol1998) Č+vzd.
Markéta Podpěrová 15-kyu (MarketaP) Jakub Kolář 10-kyu (kub19) Č+105,5
Karlovy Vary B Ostrava B 2:2
Karel Wälzer 6-kyu (CharlieMa) Marek Jagla 4-kyu (mar67) Č+vzd.
Vílem Staněk 6-kyu (vidlas) Václav Kijonka 5-kyu (Vendelinos) Č+vzd.
Luděk Skořepa 6-kyu (OldEeyore) Ondřej Vašek 6-kyu (ov) Č+vzd.
Michal Brůha 13-kyu (triki) Lukáš Rak 8-kyu (Lukstar) Č+22,5

5. kolo 21. února 2024
Praha-Můstek A – Písek A
Karlovy Vary A – So-Imba O
Weiqi Club Praha A – So-Imba S
Košice A – Union Plzeň

So-Imba ?! – Bratislava Pesimisti
Ostrava A – Real Brno
Praha-Můstek B – Frýdek-Místek
Olomouc – Blansko

Ostrava B – Bratislava Optimisti
PromoGo Praha – Karlovy Vary B
Košice B – Weiqi Club Praha B
Písek B – Pálava Mikulov

Los a výsledky 5. kola

Praha-Můstek A Písek A 4:0
Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Petr Cipra 4-dan (Puleja) Č+25,5
Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) B+vzd.
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) Č+kont.
Josef Moudřík 1-dan (tvojemama) Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) B+26,5
Karlovy Vary A So-Imba O 1:3
Ondřej Šilt 6-dan (Manocska) Jan Prokop 6-dan (krabicka) B+vzd.
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Simon Zeckarias 2-dan (SIburan) B+vzd.
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Martin Šmérek 1-dan (InDoubt) B+vzd.
Vladimír Dicá 2-dan (VD60) Vojtěch Váša 1-dan (vojtago) Č+24,5
Weiqi Club Praha A So-Imba S 4:0
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) Č+6,5
Petr Kouba 4-dan (Koubic) Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) B+vzd.
Michal Timko 3-dan (tymak) Leon Defer 2-dan (Zleon) Č+vzd.
František Čáha 2-dan (nuborn) Dan Makalouš 1-kyu (TheRealDan) B+vzd.
Košice A Union Plzeň 3:1
Ondrej Králik 3-dan (hahahahaha) Jakub Mírka 3-dan (Pig) Č+10,5
Boris Dovčík 3-dan (Borisho) Jiří Georgiev 2-dan (geo) B+19,5
Peter Smolárik 2-dan (PetoSvk) Tomáš Nosek 4-kyu (nosyk) Č+16,5
Pavol Almáši 2-kyu (PavolA) Pavel Bernášek 4-kyu (beri) Č+0,5
So-Imba ?! Bratislava Pesimisti 2:2
Pavel Kotala 2-kyu (kotycheese) Štefan Sabo 1-kyu (Warlord) Č+26,5
Jan Novotný 4-kyu (SIkrtek) Pavel Gavalčin 1-kyu (TuLy) Č+vzd.
Jakub Nozar 7-kyu (SIkubis) Zuzana Králiková 1-kyu (Zuzka) B+čas
Yannick Pasquier 9-kyu (EvAderth) Pavel Chalmoviansky 2-kyu (zerodan) B+6,5
Ostrava A Real Brno 2:2
Aleš Rak 3-dan (alka) Jan Šebela 3-dan (SIkai) B+vzd.
Aleš Cieplý 1-dan (AlesC) Ondřej Šindler 2-kyu (PondTurtle) Č+2,5
Jiří Mamula 1-kyu (Nojo) Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) Č+25,5
Marek Jagla 4-kyu (mar67) Ondřej Jurásek 4-kyu (Audun) B+11,5
Praha-Můstek B Frýdek-Místek 3:1
Jitka Bártová 3-dan (SImamutik) Petr Valášek 3-dan (Cuki) Č+7,5
Dominik Franěk 2-dan (Met) Michal Nemčok 2-dan (decros) Č+vzd.
Michal Kovařík 1-dan (kovarex) Ondřej Skotnica 2-kyu (skotak) Č+vzd.
Peter Franek 7-kyu (franp9am) Jan Adámek 4-kyu (moyoman) B+8,5
Olomouc Blansko 3:1
Chen Zhong 4-dan (upci) Richard Knecht 4-dan (Carlin6) B+vzd.
Miloš Krist 4-kyu (milkri) Petr Svašek 3-dan (petrspark) B+14,5
Zdeněk Kratochvíl 4-kyu (Zdenek) Martin Štoudek 4-kyu (Gloobus) Č+vzd.
Richard Fousek 5-kyu (Reesha) Matouš Babka 10-kyu (matous) B+31,5
Ostrava B Bratislava Optimisti 2:2
Marek Venhuda 4-kyu (Marajs) Lucia Takáčová 2-kyu (monoceros) B+27,5
Václav Kijonka 5-kyu (Vendelinos) Juraj Ďurík 5-kyu (Durikun) Č+vzd.
Ondřej Vašek 6-kyu (ov) Ján Lisý 11-kyu (janlisy) Č+79,5
Lukáš Rak 8-kyu (Lukstar) Michal Falťan 15-kyu (miko) B+111,5
PromoGo Praha Karlovy Vary B 2:2
Jana Hricová 2-kyu (Jna) Jiří Hrbek 5-kyu (ghibulo) Č+39,5
Jan Praus 3-kyu (Profi20kyu) Jakub Langer 5-kyu (vincentSKS) B+54,5
Ondřej Brož 7-kyu (MroziQ)
Karel Wälzer 6-kyu (CharlieMa) B+11,5
Jakub Kolář 10-kyu (kub19) Michal Brůha 13-kyu (triki) Č+vzd.
Košice B Weiqi Club Praha B 2:2
Juraj Hedvig 3-kyu (thomas8) Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) B+vzd.
Ladislav Palenčár 3-kyu (lacop) Anton Čečeľ 2-kyu (Manowar7) Č+vzd.
Michal Almáši 4-kyu (MichalSK) Jakub Kratochvíl 3-kyu (Jakobicek) Č+vzd.
Damian Seman 9-kyu (DamiSem) Matylda Černá 14-kyu (matyus) B+2,5
Písek B Pálava Mikulov 1:3
Ladislav Kořan jr. 5-kyu (Ladik) Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) B+vzd.
Ladislav Kořan 7-kyu (vesmat) Bartoloměj Dach 2-dach (Bartolomej) Č+vzd.
Luděk Ždánský 8-kyu (Lister) Karel Jurek 1-kyu (keruj) B+26,5
Václav Pelc 9-kyu (VasekPE) Tereza Vitásková 7-kyu (copterka) B+31,5

6. kolo 13. března 2024
Písek A – Union Plzeň
So-Imba S – Košice A
So-Imba O – Weiqi Club Praha A
Praha-Můstek A – Karlovy Vary A

Bratislava Pesimisti – Blansko
Frýdek-Místek – Olomouc
Real Brno – Praha-Můstek B
So-Imba ?! – Ostrava A

Bratislava Optimisti – Pálava Mikulov
Weiqi Club Praha B – Písek B
Karlovy Vary B – Košice B
Ostrava B – PromoGo Praha

Los a výsledky 6. kola

Písek A Union Plzeň 3:1
Petr Cipra 4-dan (Puleja) Jakub Mírka 3-dan (Pig) B+9,5
Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) Jiří Georgiev 2-dan (geo) B+0,5
Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) Tomáš Nosek 4-kyu (nosyk) Č+vzd.
Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) Jan Vršek 8-kyu (Hrasek) B+36,5
So-Imba S Košice A 2:2
Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) Ondrej Králik 4-dan (hahahahaha) B+vzd.
Ondřej Fidrmuc 4-dan (fido) Boris Dovčík 3-dan (Borisho) Č+vzd.
Leon Defer 2-dan (Zleon) Peter Smolárik 2-dan (SvkPeto) Č+čas
Dan Makalouš 1-dan (TheRealDan) Martin Lukáč 1-dan (ddmN) B+14,5
So-Imba O Weiqi Club Praha A 0:4
Jan Prokop 6-dan (krabicka) Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) B+1,5
Simon Zeckarias 2-dan (SIburan) Petr Kouba 4-dan (Koubic) Č+vzd.
Martin Šmérek 2-dan (InDoubt) Michal Timko 3-dan (tymak) B+vzd.
Vojtěch Váša 1-dan (vojtago) František Čáha 2-dan (nuborn) Č+vzd.
Praha-Můstek A Karlovy Vary A 3:1
Jan Hora 6-dan (mamolo) Ondřej Šilt 6-dan (Manocska) Č+vzd.
Petr Winkelhofer 5-dan (siskin) Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Č+vzd.
Daniel Konopáč 3-dan (kono) Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Č+vzd.
Jaromír Javůrek 3-dan (mirekj) Tomáš Hertl 2-dan (Kawahara) B+13,5
Bratislava Pesimisti Blansko 1:3
Štefan Sabo 1-kyu (Warlord) Richard Knecht 4-dan (Carlin6) B+vzd.
Peter Gavalčin 1-kyu (TuLy) Petr Svašek 3-dan (petrspark) Č+1,5
Zuzana Králiková 1-dan (Zuzka) Jaroslav Jiruše 1-dan (hiawatha) Č+3,5
Barbora Lukáčová 2-kyu (barb) Martin Štoudek 4-kyu (Gloobus) Č+31,5
Frýdek-Místek Olomouc 1:3
Michal Nemcok 2-dan (decros) Chen Zhong 4-dan (upci) Č+čas
Ondřej Skotnica 2-kyu (skotak) Miloš Krist 4-kyu (milkri) Č+kont.
Jan Adámek 4-kyu (moyoman) Jakub Fridrich 6-kyu (Fridex) B+9,5
Michal Poláček 8-kyu (Mysak) Richard Fousek 5-kyu (Reesha) Č+vzd.
Real Brno Praha-Můstek B 1:3
Jan Šebela 3-dan (SIkai) Ngoc-Trang Cao 3-dan (nyoshi) B+4,5
Ondřej Šindler 2-kyu (PondTurtle) Dominik Franěk 2-dan (Met) B+vzd.
Ondřej Jurásek 4-kyu (Audun) Michal Kovařík 1-dan (kovarex) B+vzd.
Pavel Drábek 7-kyu (oiram) Ladislav Prošek 11-kyu (ningyo) Č+15,5
So-Imba ?! Ostrava A 1:3
Pavel Kotala 2-kyu (kotycheese) Aleš Rak 3-dan (alka) Č+čas
Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) Kamila Šamajová 1-dan (Kamila) Č+75,5
Jan Novotný 4-kyu (SIkrtek) Jiří Mamula 1-kyu (Nojo) B+vzd.
Jakub Nozar 6-kyu (SIkubis) Tomáš Luber 1-kyu (Korf) Č+vzd.
Bratislava Optimisti Pálava Mikulov 0:4
Pavel Chalmoviansky 2-kyu (zerodan) Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) B+21,5
Lucia Takáčová 2-kyu (monoceros) Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Č+7,5
Juraj Ďurík 5-kyu (Durikun) Bartoloměj Dach 2-dan (Bartolomej) B+vzd.
Michala Chalmovianska 9-kyu (sapujapu) Karel Jurek 1-kyu (keruj) Č+vzd.
Weiqi Club Praha B Písek B 3:1
Jan Komín 2-dan (czgoplayer) Ladislav Kořan jr. 5-kyu (Ladik) Č+vzd.
Anton Čečeľ 2-kyu (Manowar7) Luděk Ždánský 8-kyu (Lister) B+vzd.
Jakub Kratochvíl 3-kyu (Jakobicek) Václav Pelc 9-kyu (VasekPE) B+vzd.
Václav Remeš 7-kyu (Arteus) Petra Kořanová 10-kyu (ajla) B+49,5
Karlovy Vary B Košice B 3:1
Vladimír Dicá 2-dan (VD60) Adrián Lacko 2-kyu (stitch6735) B+vzd.
Jiří Hrbek 5-kyu (ghibulo) Szilárd-Mihály Papp 6-kyu (MiPa15) B+26,5
Jakub Langer 5-kyu (vincentSKS) Damián Seman 9-kyu (DamiSem) Č+50,5
Luděk Skořepa 6-kyu (OldEeyore) Oskar Hritz 10-kyu (Rakso) B+čas
Ostrava B PromoGo Praha 1:3
Marek Jagla 4-kyu (mar67) Dušan Jánsky 1-kyu (DusanJ) B+vzd.
Marek Venhuda 4-kyu (Marajs) Jana Hricová 2-kyu (Jna) Č+vzd.
Václav Kijonka 5-kyu (Vendelinos) Vojtěch Sokol 6-kyu (sokol1998) B+vzd.
Lukáš Rak 7-kyu (Lukstar) Ondřej Brož 7-kyu (MroziQ) B+39,5

7. kolo17. dubna 2024
Karlovy Vary A – Písek A
Weiqi Club Praha A – Praha-Můstek A
Košice A – So-Imba O
Union Plzeň – So-Imba S

Ostrava A – Bratislava Pesimisti
Praha-Můstek B – So-Imba ?!
Olomouc – Real Brno
Blansko – Frýdek-Místek

PromoGo Praha – Bratislava Optimisti
Košice B – Ostrava B
Písek B – Karlovy Vary B
Pálava Mikulov – Weiqi Club Praha B

Los a výsledky 7. kola

Karlovy Vary A Písek A 4:0
Ondřej Šilt 6-dan (Manocska) Petr Cipra 4-dan (Puleja) Č+vzd.
Tomáš Grosser 3-dan (GroSeigen) Tomáš Lechovský 1-dan (elsky) B+vzd.
Jan Gerner 2-dan (YoshioABX) Jiří Bartoš 1-kyu (lib00) Č+15,5
Tomáš Hertl 2-dan (Kawahara) Benedikt Klaudis 2-kyu (newdeal) B+18,5
Weiqi Club Praha A Praha-Můstek A 1:3
Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Jan Hora 6-dan (mamolo) Č+čas
Michal Timko 3-dan (tymak) Vladimír Daněk 5-dan (Veedee) Č+vzd.
František Čáha 2-dan (nuborn) Petr Winkelhöfer 5-dan (siskin) B+vzd.
Jan Komín 3-dan (czgoplayer) Daniel Konopáč 3-dan (kono) Č+22,5
Košice A So-Imba O 1:3
Ondrej Králik 4-dan (hahahahaha) Jan Šimara 1-pro (flashback) Č+kont.
Peter Smolárik 2-dan (SvkPeto) Jan Prokop 6-dan (krabicka) Č+vzd.
Martin Lukáč 1-dan (ddmN) Bronislav Snídal 3-dan (bro) B+vzd.
Pavol Almáši 2-kyu (PavolA) Martin Šmérek 2-dan (InDoubt) Č+vzd.
Union Plzeň So-Imba S 1:3
Jakub Mírka 3-dan (Pig) Ondřej Kruml 6-dan (SIscurge) B+vzd.
Jiří Georgiev 2-dan (geo) Dan Makalouš 1-dan (TheRealDan) B+12,5
Tomáš Nosek 4-kyu (nosyk) Anežka Bukovská 1-kyu (anezka) B+vzd.
Pavel Bernášek 4-kyu (beri) Tomáš Kruml 1-kyu (tomason) Č+23,5
Ostrava A Bratislava Pesimisti 1:3
Aleš Rak 3-dan (alka) Martin Strelka 1-dan (mastre) Č+vzd.
Aleš Cieplý 1-dan (AlesC) Štefan Sabo 1-kyu (Warlord) Č+0,5
Tomáš Luber 1-kyu (Korf) Peter Gavalčin 1-kyu (TuLy) B+5,5
Marek Jagla 4-kyu (mar67) Zuzana Králiková 1-dan (Zuzka) Č+22,5
Praha-Můstek B So-Imba ?! 3:1
Jitka Bártová 3-dan (mamutik) Vojtěch Váša 1-dan (vojtago) Č+vzd.
Michal Kovařík 1-dan (kovarex) Pavel Kotala 2-kyu (kotycheese) B+vzd.
Jaroslav Kotowski 2-kyu (to1al) Michal Krajňanský 4-kyu (xkrajnan) B+vzd.
Michal Bujak 3-kyu (vajnstejn) Jakub Nozar 6-kyu (SIkubis) B+vzd.
Olomouc Real Brno 2:2
Chen Zhong 4-dan (upci) Jan Šebela 3-dan (SIkai) B+vzd.
Zdeněk Kratochvíl 5-kyu (Zdenek) Ondřej Šindler 2-kyu (PondTurtle) B+kont.
Jakub Fridrich 6-kyu (Fridex) Jiří Tobiáš 4-kyu (Ophi) B+27,5
Richard Fousek 5-kyu (Reesha) Pavel Drábek 7-kyu (oiram) B+14,5
Blansko Frýdek-Místek 0:4
Petr Svašek 3-dan (petrspark) Petr Valášek 3-dan (Cuki) B+24,5
Jaroslav Jiruše 1-dan (hiawatha) Adriana Tomšů 2-dan (Kohana) Č+7,5
Martin Štoudek 4-kyu (gloobus) Michal Nemčok 2-dan (decros) B+vzd.
Bohuslav Zmek 4-kyu (slavek) Michal Poláček 8-kyu (Mysak) Č+69,5
PromoGo Praha Bratislava Optimisti 3:1
Dita Vášová 1-dan (Dalmatyn) Jakub Berka 2-kyu (ram1) Č+vzd.
Jana Hricová 2-kyu (Jna) Daniel Lisý 3-kyu (Danko8) Č+vzd.
Rostislav Litovkin 2-kyu (RostislavL) Pavol Lisý st. 4-kyu (Liso66) Č+5,5
Jan Praus 3-kyu (Profi20kyu) Ján Lisý 11-kyu (janlisy) B+vzd.
Košice B Ostrava B 3:1
Adrián Lacko 2-kyu (stitch6735) Václav Kijonka 5-kyu (Vendelinos) Č+vzd.
Michal Almáši 4-kyu (MichalSK) Lenka Raková 7-kyu (mintaka) B+20,5
Szilárd-Mihály Papp 6-kyu (MiPa15) Lukáš Rak 6-kyu (Lukstar) B+20,5
Damián Seman 9-kyu (DamiSem) Jan Kvasňák 10-kyu (kagitecu) B+6,5
Písek B Karlovy Vary B 1:3
Ladislav Kořan jr. 5-kyu (Ladik) Jiří Hrbek 4-kyu (ghibulo) Č+vzd.
Luděk Ždánský 8-kyu (Lister) Jakub Langer 5-kyu (vincentSKS) Č+4,5
Petr Magula 9-kyu (Magic) Karel Wälzer 7-kyu (CharlieMa) B+24,5
Jaroslav Kohout 18-kyu (kosl) Luděk Skořepa 6-kyu (OldEeyore) Č+vzd.
Pálava Mikulov Weiqi Club Praha B 3:1
Martin Jurek 5-dan (FieldMouse) Ondřej Dlouhý 1-kyu (Backins) Č+31,5
Zbyněk Dach 4-dan (Zlodrak) Anton Čečeľ 2-kyu (Manowar7) Č+vzd.
Bartoloměj Dach 2-dan (bartolomej) Jakub Kratochvíl 3-kyu (Jakobicek) Č+vzd.
Karel Jurek 1-kyu (keruj) Matylda Černá 14-kyu (matyus) B+81,5

)

Baráž – 22. května 2024

0:0
0:0