XII. Blanenský turnaj v go

Blansko: 20.2.2016–21.2.2016
Propozice Fotogalerie Fotogalerie Tisková zpráva
Soutěž týmů:

1. Puovabné guločky (Lisý, Waczulík, Beck, Smolariková) 14 výher
2-4. Upol (Podpěra, Tomšů, Švec, Bláha) 13 výher
2-4. Pod parou (Vráblík, Kadlecová, Žáček, Kotowský) 13 výher
2-4. YES (3x Dvořáčkovi, Erlebachová) 13 výher
5. Dýmka dne (Junek, Vonšovský, Melkes, Kratochvíl) 12 výher
6-8. Kvartet dinosárium (2x Goblovi, Cigánek, Fialová) 8 výher
6-8. Frýdek-Místek (2x Tomkovi, Chládková, Zubalík) 8 výher
6-8. Blansko (Štoudek, Škvařil, Klimeš, Effenberg) 8 výher
9-10. Guns and Roses (3x Deferovi, Sajvaldová) 7 výher
9-10. Košice (2x Králikovi, 2x Kondášovi) 7 výher

Hlavní turnaj

Place Name Club Level Rating Score 1 2 3 4 5 Points SOS SOSOS
1 Lisy, Pavol sk-DoSt 1 Pro 2714 27 7+ 3+ 2+ 5+ 6+ 5 124 615
2 Podpera, Lukas cz-APWS 6 Dan 2647 26 10+ 4+ 1- 9+ 3+ 4 123 613
3 Boviz, Dominik hu-Szfv 6 Dan 2555 25 6+ 1- 17+ 4+ 2- 3 124 606
4 Hamrah, Schayan at-Ebis 5 Dan 2501 25 5+ 2- 6+ 3- 11+ 3 123 609
5 Kostka, Ivan cz-TFMi 4 Dan 2353 25 4- 9+ 10+ 1- 7+ 3 122 612
6 Kachyna, Ondrej cz-Brno 3 Dan 2289 24 3- 7+ 4- 18+ 1- 2 123 606
7 Timko, Michal cz-APWS 2 Dan 2200 24 1- 6- 8+ 10+ 5- 2 123 605
8 Zubalik, Michal cz-TFMi 1 Kyu 2013 24 13+ 11+ 7- 17+ 9+ 4 115 586
9 Moudrik, Josef cz-APra 1 Dan 2100 23 11+ 5- 12+ 2- 8- 2 121 590
10 Snidal, Bronislav cz-PZRu 2 Dan 2222 23 2- 12+ 5- 7- 14- 1 121 589
11 Tomsu, Adriana cz-TFMi 1 Dan 2100 23 9- 8- 15+ 16+ 4- 2 117 580
12 Berkman, Tadeas cz-Usti 1 Dan 2136 23 16+ 10- 9- 13- 17+ 2 113 581
13 Junek, Martin cz-Brno 2 Kyu 1900 23 8- 23+ 19+ 12+ 18+ 4 112 549
14 Kende, Matyas hu-BuPe 1 Kyu 1966 23 20- 21+ 16- 24+ 10+ 3 108 554
15 Waczulik, Juraj sk-Brat 1 Kyu 1922 23 21+ 25+ 11- 20+ 16+ 4 107 558
16 Hrbek, Stepan cz-APmG 1 Dan 2100 22 12- 18- 14+ 11- 15- 1 114 557
17 Samajova, Kamila cz-TOst 1 Kyu 2000 22 25+ 20+ 3- 8- 12- 2 113 572
18 Gobl, Vaclav cz-MOlo 1 Kyu 1937 22 19+ 16+ 20+ 6- 13- 3 112 566
19 Kadlecova, Alzbeta cz-APra 2 Kyu 1934 22 18- 26+ 13- 25+ 22+ 3 106 527
20 Vrablik, Jan cz-APra 1 Kyu 2000 21 14+ 17- 18- 15- 21- 1 111 547
21 Chladkova, Tereza cz-TFMi 1 Kyu 1904 21 15- 14- 27+ 22- 20+ 2 107 527
22 Havelka, Samuel cz-TOst 3 Kyu 1826 21 23- 29+ 25+ 21+ 19- 3 103 518
23 Beck, Tibor sk-BBys 3 Kyu 1821 21 22+ 13- 24- 30+ 28+ 3 103 502
24 Svec, Karel cz-MOlo 4 Kyu 1672 21 31+ 27+ 23+ 14- 25+ 4 101 516
25 Tomek, Vojtech cz-TFMi 1 Kyu 2000 20 17- 15- 22- 19- 24- 0 109 530
26 Smolarikova, Sona sk-Kosi 4 Kyu 1723 20 34+ 19- 31+ - - 2 91 462
27 Kralik, Slavomir sk-Kosi 4 Kyu 1745 19 28+ 24- 21- 31+ 29- 2 98 493
28 Tomek, Vitezslav cz-TFMi 4 Kyu 1664 19 27- 31- 29+ 35+ 23- 2 94 478
29 Kotala, Pavel cz-Brno 5 Kyu 1600 19 37+ 22- 28- 32+ 27+ 3 93 469
30 Dvoracek, Jindrich cz-MJes 6 Kyu 1537 19 33+ 34+ 32+ 23- 31+ 4 92 463
31 Defer, Tristan cz-Brno 4 Kyu 1690 18 24- 28+ 26- 27- 30- 1 98 476
32 Podbiol, Krzysztof pl-Chor 5 Kyu 1503 18 40+ 33+ 30- 29- 35+ 3 88 439
33 Jurasek, Ondrej cz-Brno 6 Kyu 1546 18 30- 32- 36+ 37+ 38+ 3 86 427
34 Melkes, Ondrej cz-Brno 5 Kyu 1600 17 26- 30- 35- 38- 37+ 1 88 435
35 Vonsovsky, Jakub cz-Brno 7 Kyu 1368 17 36+ 40+ 34+ 28- 32- 3 86 433
36 Vasa, Vojtech cz-APmG 6 Kyu 1447 17 35- 37+ 33- 42+ 39+ 3 81 409
37 Stoudek, Martin cz-Blan 6 Kyu 1509 16 29- 36- 40+ 33- 34- 1 86 430
38 Skrle, Jan cz-ATea 9 Kyu 1252 16 39- 41+ 42+ 34+ 33- 3 80 400
39 Kotowski, Jaroslav cz-APra 9 Kyu 1200 16 38+ 44+ 41+ 40+ 36- 4 76 382
40 Goblova, Miroslava cz-MOlo 5 Kyu 1547 15 32- 35- 37- 39- 41- 0 82 411
41 Zacek, David cz-APra 9 Kyu 1243 15 42+ 38- 39- 43+ 40+ 3 75 380
42 Gulasi, Josef cz-Plze 9 Kyu 1156 14 41- 43+ 38- 36- 45+ 2 75 366
43 Blaha, Ondrej cz-MOlo 10 Kyu 1122 14 45+ 42- 44+ 41- 46+ 3 67 340
44 Sajvaldova, Zuzana cz-Brno 9 Kyu 1137 13 46+ 39- 43- - - 1 64 316
45 Drabek, Pavel cz-Brno 11 Kyu 1059 13 43- 47- 49+ 46+ 42- 2 63 318
46 Waczulikova, Kristina sk-Brat 10 Kyu 1015 12 44- 50+ 47+ 45- 43- 2 63 305
47 Fialova, Zuzana cz-MOlo 11 Kyu 936 12 51+ 45+ 46- 48- 53+ 3 57 279
48 Cafourek, Petr cz-APmG 12 Kyu 845 12 50- 57+ 52+ 47+ 49+ 4 53 262
49 Skvaril, Lumir cz-Blan 13 Kyu 771 11 54+ 51+ 45- 50+ 48- 3 56 269
50 Defer, Leon cz-Brno 12 Kyu 814 11 48+ 46- 56+ 49- 52+ 3 54 274
51 Cajka, Jakub cz-Brno 11 Kyu 926 10 47- 49- 55- 53- 56+ 1 52 257
52 Kralik, Ondrej sk-Kosi 14 Kyu 721 10 56+ 54+ 48- 55+ 50- 3 52 250
53 Balas, Jan cz-APra 15 Kyu 600 10 59+ 58+ 54+ 51+ 47- 4 48 237
54 Hrbkova, Marta cz-APmG 13 Kyu 791 10 49- 52- 53- 59+ 58+ 2 47 237
55 Sokol, Vojtech cz-APmG 13 Kyu 739 10 58+ 56- 51+ 52- 57+ 3 46 239
56 Broz, Ondrej cz-APmG 13 Kyu 822 9 52- 55+ 50- 57- 51- 1 50 247
57 Dvorackova, Eva cz-MJes 15 Kyu 618 9 62+ 48- 61+ 56+ 55- 3 43 223
58 Defer, Thierry cz-Brno 15 Kyu 568 8 55- 53- 62+ 61+ 54- 2 42 215
59 Ciganek, David cz-MOlo 15 Kyu 567 8 53- 61- 60+ 54- 63+ 2 39 190
60 Hajek, Martin cz-Plze 16 Kyu 442 7 61- 62+ 59- 65+ 64+ 3 30 158
61 Klimes, David cz-Blan 16 Kyu 422 6 60+ 59+ 57- 58- 62- 2 38 190
62 Hrbek, Michal cz-APmG 16 Kyu 518 6 57- 60- 58- 63- 61+ 1 36 180
63 Fridrich, Jakub cz-MOlo 19 Kyu 226 6 66+ 71+ 64+ 62+ 59- 4 27 130
64 Babka, Jiri cz-Blan 19 Kyu 262 5 - - 63- 68+ 60- 1 23 101
65 Kratochvil, Tomas cz-Brno 20 Kyu 100 5 67+ 70+ 66+ 60- 69+ 4 22 103
66 Paidar, Pavel cz-APmG 19 Kyu 224 5 63- 69+ 65- 67+ 70+ 3 21 101
67 Dvoracek, Alexandr cz-MJes 19 Kyu 100 4 65- 73+ 69+ 66- 72+ 3 16 93
68 Erlebachova, Klara cz-MJes 20 Kyu 100 4 69- 72+ 70+ 64- 73+ 3 14 90
69 Kondasova, Viktoria sk-Kosi 20 Kyu 100 3 68+ 66- 67- 73+ 65- 2 19 89
70 Effenberger, Hynek cz-Blan 20 Kyu 100 3 73+ 65- 68- 72+ 66- 2 17 88
71 Jirusova, Anezka cz-Blan 20 Kyu 100 3 72+ 63- - - - 1 11 57
72 Durtova, Katarina sk 20 Kyu 100 2 71- 68- 73+ 70- 67- 1 15 74
73 Kondas, Rastislav sk-Kosi 20 Kyu 100 1 70- 67- 72- 69- 68- 0 16 81