//48. pražský turnaj – Korean Ambassador Cup

48. pražský turnaj – Korean Ambassador Cup

Napsal |2019-04-19T20:29:42+00:00Duben 15, 2019|Nezařazené|6 komentářů

 

 

O Velikonočním víkendu se odehraje jeden z největších českých turnajů: Korean Ambassador Cup. Vzorní organizátoři sepsali pozvánku, kterou zde přikládáme.


Milí goisté, přijeďte si užít Velikonoce do Prahy!

Již 48. ročník pražského turnaje proběhne příští víkend (20.-21. dubna) opět v hotelu Duo na Střížkově. Doufáme, že se zde goisté sejdou ve velkém počtu i přesto, že na náš tradiční termín připadly Velikonoce. Oceňované příjemné prostředí a podmínky turnaje jsme se snažili ještě vylepšit! Cenový fond 90 tisíc bude rozdělen kromě top 10 i mezi mnoho hráčů střední síly, a dokonce i začátečníky. V tombole máme řadu knih díky novému sponzorovi (kromě knih dodal i alkohol, dobrá kombinace  😉 ). Čajovna zdarma je už samozřejmostí, velikonoční překvapení se chystá.

Silní čeští hráči se jako vždy utkají v pavouku o cestu na Korea Prime Minister Cup, a snad kromě Lukáše nebude nikomu vadit, že letos nejsme v Bonus Points systému kvůli kolizi s Pařížským turnajem.

Těšíme se na hodně zajímavých partií!

Za organizátory Aleše Cieplého a Jaroslava Kotowského napsal Vláďa Daněk

6
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jarda
Host
Jarda

Novinkou tohoto ročníku jsou odměněny pro nejlepší hráče ze skupin s alespoň dvěma body. Skupiny jsou rozděleny následovně: 1 – 5 kyu, 5 – 9 kyu, 10 – 16 kyu a 17 – 20 kyu.

Hidoshito
Admin

Může mi někdo prozradit to překvapení? Já to nikomu neřeknu, přísahám. 😉

Mitjago
Člen
Mitjago

Že jsou i ceny pro kyu hráče je sice hezké, ale nelíbí se mi, jak jsou postaveny. Hráči nemají stejnou startovací pozici, takže hráč třeba s 4.kyu ( u 5.kyu nevím, do které skupiny patří), 9.kyu,16.kyu,20.kyu nemá prakticky vůbec žádnou šanci se k nim dopracovat, i kdyby vyhrál věech 5.kol. Pochybuji, že by smazáli rozdíl 3-6 MM – to podle mne nelze.
Totéž platí i pro nejlepší ženu, kde třeba hráčka nemá široko daleko žádnou další konkurentku.

Vlada
Host
Vlada

Mitjago: No to už je rýpání jen proto, aby sis rýpnul, ne? Máš návrh, jak to udělat líp? Dáváme ceny za 4 a 5 bodů, takže ti hodně úspěšní jsou odměněni tradičně. A přidali jsme pár cen pro 3-bodové. 2-boďáci jsou vyloučeni, takže i ti „zespod“ nějakou šanci mají. Ceny se neakumulují.

Vlada
Host
Vlada

oprava: 2-boďáci jsou zahrnuti, takže jde o hráče se 2 nebo 3 body.