Brzy po začátku nového roku je tradičně naplánováno 4. kolo Mistrovství Evropy týmů. Český tým se stále nachází na vedoucí pozici, ale tabulka je velmi vyrovnaná. Soupeřem bude tentokrát silná Francie, se kterou náš tým poslední roky pravidelně remizuje. Nicméně, tentokrát by se mohlo zadařit ještě lépe po úspěšné předehrávce Jana Šimary. Francii bude sice opět scházet Dai Junfu, ale i přesto čekají české reprezentanty tři soupeři absolutní evropské špičky. Výhry se tedy nebudou rodit lehce. Přijďte podpořit naše hráče na IGS!

Match 4 Česko Francie 2:2
1. Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Tanguy Le Calvé 1-pro (Welvang) Č+4,5
2. Jan Prokop 6-dan (krabicka) Benjamin Dréan-Guénaïzia 7- dan (BenjaminDG) B+10,5
3. Ondřej Kruml 6-dan (scurge10) Thomas Debarre 7-dan (ThomasD) B+vzd.
4. Jan Šimara 6-dan(flashback) Rémi Campagnie 6-dan (RemiCam) Č+5,5