Je to nový rok, a ten se zaslouží uzavření. Proto níže uvádíme přehled změn tříd, který se odehrál do konce roku 2024. Tzn. Olomoucký turnaj výpis nezohledňuje. Opět díky patří T. Berkmanovi, který napsal skript na detekci změn tříd. Přehled změn tříd za první polovinu roku 24 naleznete v předchozím článku.
Všem gratulujeme k dosaženým úspěchům!
|
Jméno |
Klub |
Změna třídy |
|
Kachyňa Ondřej |
Brno |
3d -> 4d |
|
Koran Ladislav Jr |
CPis |
5k -> 4k |
|
Levý Jan |
APra |
5k -> 4k |
|
Musil Jiří |
Brno |
7k -> 6k |
|
Vašek Ondřej |
TOst |
6k -> 5k |
|
Žďánský Luděk |
CPis |
8k -> 7k |
|
Holeček Ondřej |
SRev |
11k -> 10k |
|
Jiruše Tomáš |
Blan |
15k -> 14k |
|
Růžička Jan |
APra |
16k -> 14k |
|
Adámek Petr |
APmG |
16k -> 14k |
|
Hruzik Jan |
TFMi |
18k -> 17k |
|
Tesař Štěpán |
APmG |
18k -> 17k |
|
Kohout Jaroslav |
CPis |
18k -> 17k |
|
Horna Matouš |
APmG |
19k -> 18k |
|
Prouza Michael |
Imba |
20k -> 19k |
|
Vachová Karolina |
Blan |
20k -> 19k |
| Zavadil Martin | xxxx |
20k -> 19k |
Hele a jak se tohle urcuje? Jsem byl prekvapenej, ze se nikdo nezlepsil okolo 1-5kyu a u nas si trebas Dan Makalous uhral 1-dan loni. Neni chyba ve skriptu 1kyu -> 1dan?
https://goweb.cz/2024/09/uhrane-tridy-a-oceneni/
Aha diky jsem pochopil, ze je za celej rok naraz. Jinak ta prvni veta ve clanku se moc nepovedla 😀 „je to nový rok, a ten se zaslouží uzavření“
Ahoj, máš pravdu. Přehled nění za celý rok, ale od poseldní změny. Tzn. za druhou polovinu 24. Navazuje tedy na předchozí přehled. V příštím přehledu zkusím být trochu přesnější.