Go klub Frýdek-Místek


Doporučujeme navštívit!
JmenoKlubPrispevky 2020Datum 2020
Adriana TomsuFrydek-Mistek25003.03.2020
Ivan KostkaFrydek-Mistek10003.03.2020
Jan AdamekFrydek-Mistek50024.01.2020
Michal PolacekFrydek-Mistek50024.01.2020
Ondrej SkotnicaFrydek-Mistek25025.01.2020
Petr ValasekFrydek-Mistek50025.01.2020
Robin PopovFrydek-Mistek25008.02.2020
Tereza KotowskiFrydek-Mistek50023.01.2020
Vitezslav TomekFrydek-Mistek74525.01.2020
Vojtech TomekFrydek-Mistek525.01.2020
Jiri StavinohaFrydek-Mistek
Petr AdamecFrydek-Mistek
Adam VeceraFrydek-Mistek
Jan BrindaFrydek-Mistek
Lukas SkotnicaFrydek-Mistek
Michal NemcokFrydek-Mistek
Michal ZubalikFrydek-Mistek
Tomas PechaFrydek-Mistek
Vladan PechaFrydek-Mistek
Zkratka: tFMi
Město: Frýdek-Místek
Místo: Dobrá čajovna, Hluboká 64
Kdy: Středa od 17:00
Webové stránky: http://www.goklubfm.cz
Facebook: https://www.facebook.com/GO-KLUB-FrýDdek-Místek-164379533599104/
Další informace:

V ponděli v hospůduce Sokolík od 17:30, nejlépe se domluvit dopředu.

Kontakt:
Michal Zubalík: zubalik4go@gmail.com, +420604964408

Fotky: