Go klub Frýdek-Místek


Doporučujeme navštívit!
JmenoKlubPrispevky 2021Datum 2021
Adriana TomsuFrydek-Mistek25011.02.2021
Ivan KostkaFrydek-Mistek10012.02.2021
Jan BrindaFrydek-Mistek10012.2020
Petr ValasekFrydek-Mistek50005.03.2021
Tereza KotowskiFrydek-Mistek50001.01.2021
Vitezslav TomekFrydek-Mistek50009.06.2021
Vojtech TomekFrydek-Mistek25009.06.2021
Jan AdamekFrydek-Mistek
Michal NemcokFrydek-Mistek
Michal PolacekFrydek-Mistek
Ondrej SkotnicaFrydek-Mistek
Ondrej VasekFrydek-Mistek
Robin PopovFrydek-Mistek
Jiri StavinohaFrydek-Mistek
Petr AdamecFrydek-Mistek
Adam VeceraFrydek-Mistek
Lukas SkotnicaFrydek-Mistek
Michal ZubalikFrydek-Mistek
Tomas PechaFrydek-Mistek
Vladan PechaFrydek-Mistek
Zkratka: tFMi
Město: Frýdek-Místek
Místo: Dobrá čajovna, Hluboká 64
Kdy: Středa od 17:00
Webové stránky: http://www.goklubfm.cz
Facebook: https://www.facebook.com/GO-KLUB-FrýDdek-Místek-164379533599104/
Další informace:

V ponděli v hospůduce Sokolík od 17:30, nejlépe se domluvit dopředu.

Kontakt:
Michal Zubalík: zubalik4go@gmail.com, +420604964408

Fotky: