Go klub Frýdek-Místek


Doporučujeme navštívit!
JmenoKlubDatum 2019Prispevky 2018Datum 2018
Petr AdamecFrydek-Mistek2019-03-301002018-03-25
Jiri StavinohaFrydek-Mistek2019-03-30--
Adriana TomsuFrydek-Mistek2019-02-232502018-01-20
Pavel KrumlFrydek-Mistek2019-02-01--
Jan AdamekFrydek-Mistek2019-01-265002018-01-20
Robin PopovFrydek-Mistek2019-01-261502018-01-20
Ondrej SkotnicaFrydek-Mistek2019-01-261502018-01-20
Vitezslav TomekFrydek-Mistek2019-01-225002018-01-15
Vojtech TomekFrydek-Mistek2019-01-222502018-01-15
Tereza KotowskiFrydek-Mistek2019-01-212502018-01-17
Ivan KostkaFrydek-Mistek2019-01-105002018-01-01
Michal ZubalikFrydek-Mistek-5002018-03-25
Michal NemcokFrydek-Mistek-2502018-02-17
Jan BrindaFrydek-Mistek-2502018-01-23
Lukas SkotnicaFrydek-Mistek-2502018-01-20
Zkratka: tFMi
Město: Frýdek-Místek
Místo: Dobrá čajovna, Hluboká 64
Kdy: Středa od 17:00
Webové stránky: http://www.goklubfm.cz
Facebook: https://www.facebook.com/GO-KLUB-FrýDdek-Místek-164379533599104/
Další informace:

V ponděli v hospůduce Sokolík od 17:30, nejlépe se domluvit dopředu.

Kontakt:
Michal Zubalík: zubalik4go@gmail.com, +420604964408

Fotky: