Go klub Frýdek-Místek


Doporučujeme navštívit!
JmenoKlubDatum 2019Prispevky 2018Datum 2018
Ivan KostkaFrydek-Mistek10.01.201950001.01.2018
Tereza KotowskiFrydek-Mistek21.01.201925017.01.2018
Vitezslav TomekFrydek-Mistek22.01.201950015.01.2018
Vojtech TomekFrydek-Mistek22.01.201925015.01.2018
Jan AdamekFrydek-Mistek26.01.201950020.01.2018
Ondrej SkotnicaFrydek-Mistek26.01.201915020.01.2018
Robin PopovFrydek-Mistek26.01.201915020.01.2018
Adriana TomsuFrydek-Mistek23.02.201925020.01.2018
Adam VeceraFrydek-Mistek--
Jan BrindaFrydek-Mistek25023.01.2018
Lukas SkotnicaFrydek-Mistek25020.01.2018
Michal NemcokFrydek-Mistek25017.02.2018
Michal ZubalikFrydek-Mistek50025.03.2018
Petr AdamecFrydek-Mistek10025.03.2018
Petr ValasekFrydek-Mistek--
Tomas PechaFrydek-Mistek--
Vladan PechaFrydek-Mistek--
Zkratka: tFMi
Město: Frýdek-Místek
Místo: Dobrá čajovna, Hluboká 64
Kdy: Středa od 17:00
Webové stránky: http://www.goklubfm.cz
Facebook: https://www.facebook.com/GO-KLUB-FrýDdek-Místek-164379533599104/
Další informace:

V ponděli v hospůduce Sokolík od 17:30, nejlépe se domluvit dopředu.

Kontakt:
Michal Zubalík: zubalik4go@gmail.com, +420604964408

Fotky: