/5th World Students Pair Go Championship

5th World Students Pair Go Championship

Napsal |2018-11-29T22:33:05+00:00Listopad 29, 2018|8 komentářů

Adriana Tomšů a Lukáš Podpěra se svým dobrým výkonem na kvalifikačním turnaji v Leksandu kvalifikovali na páté vydání MS studentů v párovém go. Bohužel většinou tak dobře vedené a přeložené webové stránky nejsou letos k dispozici, a tak je otázka, půjde-li náš pár vůbec sledovat.

Přejeme hodně štěstí a dobrou zábavu v Tokiu s ostatními studenty.

Podrobnosti

8
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Lukan
Admin

Jelikoz jsme nas asijsky vylet pojali trochu vice ve velkem, tak nejprve povim neco o te prvni casti. Na tyden jsme se totiz vydali do Pekingu. Cely nas asijsky vylet jsme s Adou zacali minulou nedeli navstevou Velke zdi. Od pondeli do ctvrtka se vsak nase plany lisily. Ja si naplanoval ctyrdenni studium Go v Ge Yuhong Daochang, kde jsem pred ctyrmi lety pul roku studoval na programu CEGO. Letos se sem vydali Stanislaw Frejlak, Anton Cernych, Oscar Vazquez a Gabriel Wagner (Dominik Boviz a Sinan Djepov uz odjeli). Chytil jsem vsak zrovna Velky cyklus – tydenni 13-tikolovy turnaj vsech… Číst vice »

Lukan
Admin

Druhou cast – Tokyo – jsme zacali tedy vcera navstevou Nihon-kiinu, kde zrovna probihala 4. partie o titul Oza (Ichiriki Ryo porazil Iyamu Yutu o 1,5 bodu), ale jinak tam bylo celkem mrtvo. Bydlíme nedaleko v luxusnim hotelu Edmont, kde se obe MS paru kazdorocne konaji. Na dnesnim zahajovacim obede nam los prisoudil americky par (April Ye 1d, Albert Yen 7d), coz bude nejspis velmi vyrovnany match. Evropskym druhym parem je Lova Waahlin 2d a Jonas Welticke 6d, ale ti takove stesti na los nemeli… Pote jsme se sli podivat na 1.kolo velkeho MS paru, kam se vsak letos dostaly… Číst vice »

Lukan
Admin
mamutik
Člen
mamutik

Hezky Áďa s Lukem v prvním kole! A teď na přenosu proti Číňanům 🙂

mamutik
Člen
mamutik
Hidoshito
Admin

Díky za report a výsledky.

Lukan
Admin

Nase vysledky: 1. USA (April Ye 1d, Albert Yen 7d) +9,5 2. Cina (Chen Si 6d, Wei Xiaolin 7d) -vzd (partie byla prenasena na IGS, nejspis bude k dohledani) 3. Japonsko – stredoskolaci (Iwai Haruko 6d, Suzuki Tomohiro 6d) +0,5 4. Japonsko (Nomura Mina 6d, Yamada Mao 7d) -12,5 Nakonec 8.misto, jako jediny par mimo zeme velke ctyrky jsme uhrali dve vyhry. Ada hrala na hranici svych moznosti, maximalni spokojenost. 🙂 Jinak nasemu turnaji i hlavnimu MS jasne dominovali Korejci. Druhy evropsky par v nasem turnaji skoncil predposledni. V hlavnim MS se bohuzel konal evropsky totalni vybuch – nejvyse umistenym… Číst vice »