/Berlínský goový týden

Berlínský goový týden

Napsal |2017-11-19T23:27:13+00:00Listopad 17, 2017|9 komentářů

Tato již tradiční akce má své místo v polovině listopadu. Začíná již tento víkend známým turnajem Go to Innovation, který má sice svůj vlastní bizardní hrací systém, zvaný Hahnův, ale zároveň velmi štědrý cenofond, proto láká i silné evropské hráče. Naše barvy se vypraví hájit Lukáš Podpěra a o neméně štědré ceny v ženské kategorii zabojuje Adriana Tomšů. Doprovodí je sourozenci Deferovi.

Po víkendu se ve všední dny rozjedou různé masové propagační akce, jako například hraní Go v městské hromadné dopravě. Dále se také odehraje mistrovství Berlína, jenž vyvrcholí pátečním finálovým soubojem. Hrací týden zakončí legendární turnaj Berliner Kranich, který se svým počtem účastníků řadí k evropské špičce a tradičně se ho účastní i čeští hráči, v poslední době hlavně z klubu PromoGo. Letos však zatím z Česka není přihlášený nikdo, tak uvidíme zda si účast ještě někdo nerozmyslí.

Výsledky Go To Innovation

Podrobnosti

9
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Hidoshito
Admin

Letos Sattelkau rezignoval na výsledky? Každopádně 41 přihlášených = tradiční bojkot. Jo a líbilo se mi, jak zoufale sháněli soupeřku pro Áďu. 😉

Vlada
Člen
Vlada

Áďa je dobrá ! A čekám na výsledkovou listinu, chci vidět ty handicapy. Už jsi dal Lukane nějakému 5. danovi 4 H ?

Hidoshito
Admin

Vzhledem k tomu, že za týden bude na Kranichu nějakých 100 lidí navíc, lze směle mluvit o bojkotu. Nejvtipnější (možná spíš nejsmutnější) je srovnání cenofondů: 3625€ GTI vs. 650€ Kranich. 😀 O takové prizemoney by mělo hrát aspoň 300 lidí jako v dřívějších dobách třeba v Paříži, ne desetina – to je fakt špaténka.

Koukám, že to tam pěkně kosíte, jen tak dál!

Hidoshito
Admin

Co tam mají Defboys za divnou dvojkolovou „remíz-pauzu“? https://inno.spiel-go.de/results.html A kdo bral mezi ženami 2. a 3. místo? 🙂

Hidoshito
Admin

Ani trochu se nedivím, že ji sundal na šestišutr a tiše soucítím. 😉