//Novoroční přání předsedy Čago

Novoroční přání předsedy Čago

Napsal |2017-01-08T09:53:46+00:00Leden 8, 2017|Nezařazené|6 komentářů

 

 

Vážení členové,

Dovolte, abych Vám jménem asociace popřál jen to nejlepší v Go životě v roce 2017.

Bude to o trochu více než 2 měsíce, co máme nové předsednictví. Ve výboru mezi sebou velmi hodně komunikujeme. Máme formální on-line schůzky pravidelně každý měsíc (zápisy k dispozici na goweb.cz) a neformální, když se potkáme naživo. Jsme ideálně rozmístění po republice od Prahy, přes Brno až po Frýdek a to nám umožňuje potkávat většinu členů ČAGo během celého roku. Už jsme slyšeli mnoho Vašich názorů na asociaci a pokaždé to byli zajímavé podměty a nápady týkající se GO v Česku. V Blansku budeme mít radost oznámit Vám, kam chceme dotáhnout ČAGo za ty další 3 roky a budeme chtít konzultovat s členy další klíčová rozhodnutí. Počítáme s tím, že Vás uvidíme na valné hromadě a samozřejmě také hrát na turnaji v Blansku.

Prosím nezapomeňte platit Vaše příspěvky buď na účet, anebo při Vaši příští účasti na turnajích. Všechno info je zde http://goweb.cz/cago/clenstvi/.

Mějte se všichni fajn a brzy na viděnou!

Thierry
Předseda ČAGo.

6
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
polcar
Host
polcar

No stále mě chybí zápisy mistrovských partií ne že by nebylo zajímavé koukat na asiaty ale kouknout se na partie české špičky by také potěšilo

gkg
Host

Kdyz mi kzdy leden prijde mail, at si obnovim clenstvi, uvitam to. Kdyz to bude pekne napsano, tak by to snad nemelo vadit nikomu.
Muze tam byt male shrnuti predchoziho roku, nebo link na shrnujici clanek na goweb.

gl with go in Czechia

Thierry Tenuki
Host
Thierry Tenuki

Ahoj polcar, jake mistrovske partie mas konkretne na mysli? Vetsinou dame odkaz, kdyz jsou k dispozici.

Thierry Tenuki
Host
Thierry Tenuki

Ahoj gkg, shrnuti predchoziho roku bude soucast VH v Blansku. Vladimir Danek bude popisovat 2016 pod jeho predsednictvim a ja budu prezentovat nasi praci za ty 2 posledni mesice + 2017. Budes tam vitan!

Jiri C
Host
Jiri C

Jo, Toshiro Mifune, toho mám rád.

LeeCho
Člen
LeeCho

polcar: A než Ti dorazí naše mistrovské partie, můžeš přehrávat http://www.go-baduk-weiqi.de/masterp-schlaegt-go-profis/