//Ukázková lekce Lukáše Podpěry

Ukázková lekce Lukáše Podpěry

Napsal |2018-05-31T08:50:47+00:00Květen 24, 2018|Nezařazené|1 Komentář

 

 

Záznam z lekce naleznete zde. 🙂


Náš nejsilnější hráč Lukáš Podpěra 7-dan otevírá soukromé výukové lekce na internetu. Rádi bychom Vás proto jeho jménem pozvali na veřejnou ukázkovou lekci, která se bude konat ve středu 30. května od 19:00 do 21:00 na KGS v Českém pokoji.

Na lekci má Lukáš v plánu předvést svůj lektorský um na komentářích tří partií: jedné hráčů síly dvouciferných kyu, jedné na úrovni jednociferných kyu a jedné partie danových hráčů. Pokud byste měli zájem o rozbor partie na této lekci, tak neváhejte poslat Lukášovi některou ze svých partií!

V případě zájmu si můžete něco o Lukášovi a jeho lekcích přečíst zde. Ukázková lekce bude po vzoru loňských ČAGo lekcí vedena přes Discord a poté nahrána na YouTube kanál ČAGo.

1
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Lukan
Admin

Ahoj,
dekuji vsem za spoustu partii, ktere jste mi poslali! Vybral jsem si z nich tedy pro dnesni lekci tri, ktere Vam podrobne rozeberu.
Ucinil jsem jednu malou zmenu: partii dvoucifernych kyu jsem nakonec nahradil partii dvou 8-kyu, ve ktere jsou vsak zlozvyky dvoucifernych kyu stale velmi patrne. Behem lekce budu otevreny vsem Vasim dotazum. Instrukce jak na Discord a kam se v nem prihlasit najdete vyse v odkazu na mou lonskou CAGo lekci.
Budu se na Vas vecer tesit!