//Mistrovství Evropy studentů a „10 let poté“ – Leksand

Mistrovství Evropy studentů a „10 let poté“ – Leksand

Napsal |2018-08-18T11:03:08+00:00Srpen 18, 2018|Nezařazené|9 komentářů

 

 

Zároveň s českým kempem proběhne příští týden ještě jedna akce hodna sledování a to mistrovství Evropy studentů. Je škoda, že se tyto dvě akce kryjí, protože naši reprezentanti Lukáš Podpěra a Adriana Tomšů, kteří jsou také věrnými účastníky soustředění, měli před sebou těžké rozhodnutí. Nakonec zvolili ME studentů, kde budou bojovat ve svých kategoriích o první příčky. Věru, úspěch na této akci přináší sladké ovoce a to v podobě kvalifikace na mistrovství světa párů studentů v Tokiu a na mistrovství univerzitních studentů (místo konání zatím neurčeno). Obě akce jsou pro kvalifikované z větší části proplacené sponzorem.

Turnaj začíná netypicky ve středu a končí už ve čtvrtek. Je totiž následovaný otevřeným turnajem „10 years after„, myšleno 10 let po mistrovství Evropy konané v Leksandu. Zároveň se na této akci oslaví 75. narozeniny Martina Stiassného, úřadujícího prezidenta EGF.

9
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
SImikin
Host
SImikin

Tak aspon to tam vyhrajte! 😉

Lukan
Admin

Ono to rozhodovani mezi kempem a Leksandem zase az tak tezky nebylo. 😉 Je fajn opet byt na tomto krasnem miste po deseti letech od doby, kdy se tu konal druhy nejlepsi kongres (po Liberci samozrejme), ktereho jsem se kdy zucastnil. A pojali jsme to s Adou uz cestou sem i jako vylet: Praha – Katowice – Stockholm – Leksand. 🙂

mamutik
Host
mamutik

Tak jak to dopadlo? 🙂

Hidoshito
Host

Oba postoupili do Japanu!

mamutik
Host
mamutik

Velká gratulace !!!

Lukan
Admin

Pulca uz to, koukam, stihl vyzvanit. 😀 Prestoze nam to herne nevyslo idealne, tak letenky do Japanu jsme uhrali v pohode. 🙂 Vysledky jen tak nekde nebudou, tak pridavam:

Lukan: Fragman 5d+, Christensson 2d+, Welticke 6d- (0,5b), Obenaus 6d+, Fisches 1d+ -> 2.flek
Ada: Christensson 2d-, Fisches 1d-, Sachsenhauser 4k+, Losada 2k+, Waahlin 2d+ -> 7.flek (1. mezi holkama)

Lepsiho organizatora naseho premieroveho studentskeho ME jsme si nemohli prat. Na zitrejsi volny den jsme byli pozvani k Martinovi domu. A o vikendu nas ceka solidne obsazeny Bonus Point turnaj.

Lukan
Admin

O vikendu se ochladilo do podzimnich teplot, na coz jsme vubec nebyli nachystani, a tak vetsina ucastniku nastydla. I presto vsak nastoupilo 25 hracu. Z nas nachlazeni chytlo nejdrive Adu. Dve sobotni partie ztratila az v uplnem zaveru a do nedele uz nenastoupila. Nasledne jsem bacily chytil i ja a v nedeli uz hral s velkym sebezaprenim. Prohre s Fragmanem jsem vsak nezabranil. Amir se tak prekvapive kvalifikoval na lednove Grand Prix Finale v Olomouci. Mne by snad i 3.flek mel stacit na pojisteni ucasti na Grand Slamu. Lukan: Pace 4d+, Soerlin 6d+, Kim SJ 8d-, Johansson 2d+, Fragman 5d-… Číst vice »

Vlada
Host

Lidi, co nejsou vybaveni na chládek, když jedou na sever Švédska, musí zákonitě dělat kiksy i jinde, třeba na gobanu 😉

Vlada
Host

K postupu do Japonska samozřejmě oběma blahopřeju !