//5. imba soustředění – Karlov pod Pradědem

5. imba soustředění – Karlov pod Pradědem

Napsal |2018-09-08T19:07:51+00:00Srpen 15, 2018|Nezařazené|6 komentářů

 

 

Letošní go soustředění pod vedením nového imba leadera Ondry Kachyni proběhne přístí týden (19. – 26. 8.) v Karlově pod Pradědem na chatě Zátiší .

Předpokládá se, že soustředění bude probíhat obdobným způsobem jako vždy: každodenní fotbal, deskovky na každém kroku, procházky do přírody, smích, večerní veselení a především spousta a spousta go!

Lekce budou probíhat pod vedením mistrů Pala Balogha, Jana Šimary a Ivana Kostky. Jak již bývá zvykem, Honza bude mít pouze odpolední lekce a bude doplněn Viktorem Linem, Janem Prokopem, Ondrou Krumlem a samotným Ondrou Kachyňou.

V případě dobrého připojení se organizátoři pokusí do tohoto článku vkládat odkaz na fotky.

Sběrnice fotek
Fotky z fotbalu od Štěpána
Fotky od Colina

6
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
jarda
Host
jarda

Bylo to super. Díky za organizaci!

Vlada
Host

My co jsme se neúčastnili, bychom rádi věděli víc než „bylo to super“. A fotky budou?

Lukan
Admin

Jak se vlastne podarilo oddelit klidnou cast od divocejsi?

Hidoshito
Admin

Místo je pro go kemp takřka ideální! Strávil jsem tam celý týden a nic mi tam vyloženě nescházelo. Na výlet jsem si zašel ještě před příjezdem (Dlouhé stráně), v týdnu už bylo volno jen ve středu, kdy jsem se vzpamatovával z kapku divočejšího večera, takže túra na Praděd nepřicházela v úvahu. 🙂 Chata je přímo pod sjezdovkou a nabízí plácek na fotbal a další pohybové aktivity. Trochu mi chybělo hřiště na volejbal, ale to jsme si vynahradili srandovním „líným tenisem“. Uvnitř je ještě stůl na pinec (dost bídnej, ale na kolotoč stačí), kulečníkový stůl (na karambol) a dvě TV (na… Číst vice »