//Deskohraní 2018

Deskohraní 2018

Napsal |2018-10-23T12:59:42+00:00Říjen 18, 2018|Nezařazené|4 komentáře

 

 

Tento víkend se sehraje již tradiční pražský turnaj spojený s festivalem her „Deskohraní“.

Turnaj má na české poměry velice zajímavé finanční ceny, a tak z pravidla láká silné hráče. Letos se na turnaj přihlásil jeden z nejsilnějších evropských hráčů Pavol Lisý, takže se diváci mohou těšit na napínavý souboj s českou jedničkou Lukášem Podpěrou.

Na turnaj je nyní přihlášeno přes 70 účastníků. Jednoho z nich bychom chtěli vypíchnout, a to Tristana Defera, který je jen 12 ratingových bodů od zisku danové úrovně. Uhráním mistrovské třídy by mohl namotivovat ostatní vrstevníky, kteří jsou v závěsu. Mladou krev česká špička potřebuje jako sůl!

Mnoho úspěchu všem!

Vysledky

4
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jana
Host
Jana

Na turnaji je nakonec v tuto chvíli zaregistrováno 62 hráčů. Z očekávané špičky nakonec nedorazil Jan Šimara, objevil se ale z nenadání Radek Nechanický. Vytvoření smysluplné top skupiny tak, aby i bezprostředně pod superbarem byl dostatečný počet hráčů, bylo trochu problematické. Nakonec tvoří horní MacMahonovou skupinu 16 hráčů do 1. kyu včetně, a z ní 12 nejsilnějších hráčů podle ratingu je v superskupině. Jsou to všichni hráči s danovou třídou plus Tristan. První dvě kola byla losovaná podle ratingu systémem „cut & slide“. Přestože se zdálo, že při daném rozložení sil v top skupině budou výsledky zde jasné, došlo hned… Číst vice »

Jana
Host
Jana

Tak přenos na KGS nebude. Hrajeme ve škole a je tady blokovaný přístup na hrací servery (Java), bohužel 🙁 … Posílám ale aspoň výsledky po 3. kole. A ještě jednu perličku. Dnes jsem poprvé v životě co organizuji turnaje, dostala v neděli ráno SMS ve znění „Ahoj, dneska přijdu na deskohraní už od prvního kola“ Deskohrani 2018 – After Round 3 (Page 1/1) Place Name Club Level Rating Score 1 2 3 Points ScoreX SOS SOSOS 1 Lisy, Pavol sk-Vlky 2 Pro 2775 24 10+ 3+ 4+ 3 24 68 204 2 Podpera, Lukas cz-APWS 7 Dan 2636 24 5+… Číst vice »

Jana
Host
Jana

Deskohraní 2018 skončilo, Deskohraní 2019 se uskuteční v termínu 19.-20. října 2019. Rezervujte si místo v kalendáři! Letos se turnaje zúčastnilo 62 hráčů, co je na turnajové poměry poslední dobou vcelku slušný počet. Trochu ale mrzela neúčast většího počtu silných hráčů, zvláště těch mladších. Tedy, Pavol Lisý a Lukáš Podpěra patří k absolutní evropské špičce a podle očekávání obsadili první dvě místa v turnaji, i když možná v trochu neočekávaném pořadí. Lukan ale zabojoval velice statečně a není snad nikdo, kdo by mu vítězství nepřál. Jen je škoda, že o vítězi turnaje rozhodovala prakticky jedna partie. Poté, co se z… Číst vice »

cung-fou
Host
Cung-fou

Tyjo, Martina jede. Potlesk a gratulace!