//Česká liga družstev – 1. kolo

Česká liga družstev – 1. kolo

Napsal |2018-10-09T21:46:55+00:00Říjen 9, 2018|Nezařazené|10 komentářů

 

 

Ve středu 10. 10. ve 20:00 na serveru KGS  odstartuje první kolo České ligy družstev.

Rádi bychom všechny hráče pozvali, ať se večer na KGS připojí a zafandí svému týmu! Krása této soutěže spočívá i v tom, že uvidíte řadu hráčů, kteří se na turnajích nedostanou na přenos. Navíc partie hráčů pod špičkou přínáší o to více zvratů a napínavých momentů. Zapálený fanoušek má garantovaný večer plný emocí. 🙂 Také lze sledovat různé styly napříč republikou. Schválně, jestli na konci sezóny dokážeme rozeznat pražský styl od plzeňského nebo například brněnský od frýdeckého.

V prvním kole nás mimo jiné čeká šlágr PromoGo vs Brno B – velice vyrovnané utkání na všech deskách, okořeněné soubojem mladých nadějí na 2. a 3. desce (o to více, že jde o souboj kamarádek proti bratrům).

K budoucím kolům již pravděpodobně nebude zveřejněn článek na gowebu. Byli bychom rádi, kdyby se diskuse kolem ligy družstev přesunula do fóra.

Děkujeme všem za zapojení do nové soutěže!

10
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Petr Magula
Host
Petr Magula

Budou se partie z ligy někde centrálně archivovat, nebo budou „pouze“ zůstávat v seznamu her jednotlivých hráčů?

Lukan
Admin

Zapsany vysledky a aktualizovana tabulka. Jednotlive partie nahodim zitra.
Doufam, ze jste se dobre bavili. 😉

cung-fou
Host
Cung-fou

My jsme se bavili dobře, a to dokonce i bez mejdanu. 🙂

Decros
Host
Decros

super, díky za to Lukane, takhle živo jako včera večer předpokládám v českém pokoji nikdy nebylo 🙂

Hidoshito
Admin

Jako čistokrevný fanoušek musím přiznat, že jsem to sledování po chvíli vzdal… 4 (české) partie u PGETC se ještě dají, ale koukat třeba na 12 (kámošů) najednou, to není v lidských silách. 😀 Každý den jeden zápas bych si jako divák užil mnohem víc, zpětně už se mi to přehrávat nechce, maximálně nějaké šokující překvápko.
Až se o to budou jednou prát televize, tak doufám, že to rozprostřete do celého týdne, aby se na vysílacích právech vydělal balík. 😉

cung-fou
Host
Cung-fou

Já bych určitě 4 dny v týdnu turnaj večer nesledoval, takže pro mne je to lepší takto. Ale chápu, že pro jiné typy fanoušků by bylo lepší řešení navrhnuté Půlčou. V příštím kole plánuji dělat náhradníka. Nebudu-li nakonec muset nastoupit, tak si schválně vyzkouším, jestli zvládnu sledovat ještě něco jiného než náš tým. 🙂

Lukan
Admin

Protoze nahravat 16 partii primo na goweb je dost pracne, tak jsem je nakonec nahral do slozky ve foru. 🙂
http://goweb.cz/forum/turnaje/lukanova-liga-druzstev/

Hidoshito
Admin

Cung-fou: Ty 4 dny jsem samozřejmě trochu nadsadil, přece jen se (zatím) hraje o kus plechu…, ale dva hrací dny by mohly být fajn. I hráči by měli možnost podívat se na některé soupeře/kamarády živě. A taky se tu před rozjezdem ligy hodně řešilo, který všední den je pro všechny nejvhodnější, tak by bylo na výběr ze dvou, to mi přijde jako plus.

cung-fou
Host
Cung-fou

Hidoshito: Tak to už vypadá zajímavěji. Mělo by to tu výhodu, že by se mohly vyloučit nevhodné termíny, jak píšeš. Každopádně by měl vždy hrát celý tým najednou (tj. ve stejný den) a asi by to nemohlo být úplně na výběru týmů. Muselo by se to nějak rozlosovat, protože, kdyby si mohly vybírat, tak by se taky nemusely dohodnout, případně by se jeden den mohly hrát třeba tři zápasy a druhý třeba jen jeden a ten by pak logicky měl menší sledovanost. Takže nápad to není špatný, ale asi to není úplně triviální na provedení. Já osobně stále preferuji stávající… Číst vice »