//Nové webové stránky

Nové webové stránky

Napsal |2018-12-31T10:55:39+00:00Prosinec 30, 2018|Nezařazené|7 komentářů

 

 

Byl vytvořen nový web od úplného začátku abychom odstranili nějaké špatné funkce a zastaralé pluginy na původním webu, které nešli aktualizovat.

Veškeré účty byly přesunuty, ale díky novému pluginu na facebook, google nejsou tyto účty propojeny. Tudíž je potřeba poprvé se přihlásit skrze vaše původní heslo nebo resetovat heslo a po přihlášení si v nastavení účtu můžete propojit facebook i google.

Jsou zde věci, které se určitě budou muset doladit takže kdyby cokoliv se u vás objevilo tak prosím sdělte mi to. Následné problémy budu řešit v provozu

7
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
SIscurge
Admin

Paraaaada, konecne funguje logovani normalne 🙂

Lukan
Admin

Mobilni verze je ale bohuzel udesna. 🙁 Zejmena pak turnajovy kalendar, se kterym nejde hybat.

LeeCho
Člen
LeeCho

Úvodní stránka na IOS+Safari vypadá trochu jinak, ale vcelku to jde. Nepohyblivy kalendář je jakž takž použitelný po otočení displeje

LeeCho
Člen
LeeCho

Ještě jedna věc: Proč mě to po přihlášení pokaždé háže rovnou do profilu uživatele, jako kdybych si měl měnit nastavení?

Vitek
Host

No tak jo, je to výrazně lepší než předchozí verze. Ale proč jsme vlastně přestali používat drupalový goweb který krásně fungoval kolem roku 2013? (https://web.archive.org/web/20130407205206/http://www.goweb.cz/) Byl jednoduchý, přehledný, funkční. Tohle je sice krok k lepšímu ale obecně pořád horší.

1. Fonty. Ani https://fonts.google.com/specimen/Antic+Slab ani https://fonts.google.com/specimen/Dosis neumí moc česky.
2. Tři-dé odkazy vlevo. To bylo cool 2002.
3. Zbavit se dlouhých řádků.
4. Obecně grafická jednotnost by byla skvělá.