//Mistrovství republiky žáků a juniorů

Mistrovství republiky žáků a juniorů

Napsal |2019-03-03T22:08:06+00:00Březen 2, 2019|Nezařazené|4 komentáře

 

 

Tento víkend se v Praze pod vedením Jany Hricové sehraje Mistrovství republiky žáků a juniorů. Mladé naděje českého go jsou rozděleny do třech kategorií: U12, U16 a U20. Přihlášených účastníků bylo 16, což je slušný počet. Máme radost, že jedním z nich je Tadeáš Grosser, tedy následovník goistického rodu Grosserů.

V U20 je favoritem Tristan, který nedávno dosáhl danové úrovně. V pozici favorita je však zřejmě poprvé. Navíc Anežka a Dita k němu určitě nebudou přistupovat s respektem, takže zde lze očekávat náročný a velice tvrdý boj o titul.

U16 by měl dominovat Robin, který za pouhé dva roky dosáhl 1-kyu a nemá v kategorii de facto konkurenci!

V U12 se jako vždy může stát absolutně cokoli, ale s výhodou do turnaje určitě kráčí Kvído, který přes léto poctivě trénoval na go soustředění. Jeho hlavním soupeřem bude Láďa, kterému to pálí a poslední dobou go hodně dává. Jejich souboj bude určitě stát za to a možná nastartuje i jejich celoživotní rivalitu.

Výsledky:

Fotky od Ádi 

4
Odpověď

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Hidoshito
Admin

Tristan to solidně nezvládl a malý GroSeigen už sbírá první body. 🙂

SIscurge
Host
SIscurge

To jo, ale myslim, ze je na miste pochvalit Dusana, ktery byl outsider a turnaj zvladl opravdu mistrovsky. Doufam, ze ho tato vyhra poradne nakopne a budeme ho brzy vidat v top skupine 🙂
Taky koukam, ze Ladik jede velice profesionalne. Vypada to, ze jsem poslat Tomase Kratochvila na porazku 😀 (v Lize druzstev)

Ondřej Kachyňa
Člen

Gratulace Tristanovi. Trisťákovi to sice trochu nevyšlo, ale hlavně že to kluci nandali holkám 😄

Ondřej Kachyňa
Člen

*Teda gratulace Dušanovi