Po třech týdnech opět přichází na řadu další kolo kvalifikace na Mistrovství Evropy týmů. Českému týmu bude tentokrát soupeřem Srbsko, které v minulé sezóně suverénně vyhrálo B-ligu a vysloužilo si tak postup do A-ligy. V tomto zápase však bude citelně oslabeno o svoji oporu Nikolu Mitiće, a tak by měli být Češi jasnými favority. Jasnou výhodu by náš tým měl mít na všech deskách vyjma první. Další pozitivní zprávou je, že do hlavního hracího dne vstupují naši již s jednobodovým náskokem díky sobotní předehrávce Jana Šimary, který ve svojí partii zvítězil s přehledem o 12,5 bodů. Oproti minulému zápasu se v tomto kole představí také Ondřej Kruml. Zápas startuje jako obvykle ve 20 hodin, neváhejte přijít naše hráče podpořit i Vy!

Match 2 Česko Srbsko 3:1
1. Lukáš Podpěra 7-dan (Lukan) Dušan Mitić 7-dan (StrayCat) B+R
2. Jan Hora 6-dan (JanHora2) Mijodrag Stanković 4-dan (keks) B+R
3. Jan Šimara 6-dan (flashback) Mihajlo Jacimović 3-dan (hami) W+12,5
4. Ondřej Kruml 5-dan (scurge10) Miloš Bojanić 3-dan (vathra) B+R