Vážení hráči a příznivci hry Go,

dovolte nám Vás pozvat na první ročník Vánočního online turnaje, který se bude konat od 26. do 30. 12. 2020. Rádi bychom poklidnou dobu vánočních svátků strávili společně s Vámi u hry, která nás všechny spojuje a navodili tu správnou atmosféru turnaje alespoň v rámci možností online.

V letošním roce jsme bohužel neměli vzhledem k situaci  u nás i ve světě možnost uspořádat tolik turnajů jako bývá zvykem, avšak věříme, že příští rok nám bude přát více a všichni se budeme opět moci co nejdříve setkat za gobany. Do té doby však využijme moderních technologií, které nám nabízí dnešní doba a pojďme si všichni zahrát!

Všechny partie se budou hrát na serveru OGS, přičemž každý den se bude hrát pouze jedna partie. Hráči se mezi sebou dopředu sami domlouvají na konkrétním čase partie a výsledek dané hry musí být znám do 6:00 následujícího dne. K dispozici bude tabulka, kde budou hráči zapisovat výsledky svých partií. Losování bude následně zveřejněno vždy v 9:00 zde na Gowebu. Čas na partii je 45 minut s klasickým byoyomi 3 × 30″/tah. Detailnější popis hracího systému turnaje naleznete v propozicích.

Pro zpestření turnaje jsme se rozhodli pro neredukovaný handicap určovaný dle macmahonu (nikoliv dle tříd). Přihlašovat se můžete až do 25.12. skrze tento registrační formulář.

Všichni hráči jsou vřele vítáni!

Výkonný výbor ČAGo

Los a výsledky turnaje