Corona Cup je zpět ! Jelikož se situace ve světě bohužel moc nelepší (a v ČR už vůbec ne), rozhodl se Lukáš Podpěra zorganizovat již třetí vydání mezinárodního internetového turnaje s názvem Corona Cup. Prvního vydání se zúčastnilo v té době neuvěřitelných 361 hráčů, druhé vydání však předčilo i toto číslo a do turnaje se zapsalo dokonce 400 hráčů. Organizátoři věří, že se po předchozích úspěšných ročnících podaří i tentokrát prolomit rekord v počtu účastníků.

Registrace do turnaje byla před pár dny spuštěna a už během těchto pár dní se do turnaje registrovalo více než 150 hráčů z různých koutů světa. Turnaj bude záhajen v pondělí 8. března, přičemž registrace bude otevřena až do neděle 7. března. Novinkou je také možnost platby skrze službu Revolut.

Na třetí vydání Corona Cupu se podařilo opět získat skvělé ceny díky sponzorům Jena International Go School, Nordic Go Dojo a dalším. Turnaj bude do ratingu započítán jako kategorie B a zařazen do Evropské Grand Prix 2021. Kompletní propozice naleznete zde.

Užijte si turnaj!

za organizátorský tým napsal František Čáha

Konečné výsledky