O víkendu 5. – 7. 3. proběhne 1. kvalifikační turnaj na Mistrovství republiky 2021, který se uskuteční online na internetovém serveru KGS. Všechny partie bude možné sledovat v českém pokoji, přičemž začátky kol jsou pevně stanoveny dle harmonogramu.

Úsměv na tváři při pohledu na doposud registrované hráče se objeví zajisté každému, kdo rád sleduje postup českých juniorů. Do turnaje se přihlásilo hned 9 mladých nadějí, které poctivě trénují, ať už v online juniorské lize či soukromě. Bude tedy velmi zajímavé a napínavé sledovat jejich vzájemnou motivaci až rivalitu naostro v turnaji. Divácky atraktivní bude však samozřejmě především boj o samotný postup na letošní Mistrovství republiky. Podaří se někomu z nízkých danů překvapit či se bude jednat pouze o souboj dvou Titánů – Ondřeje Krumla a Jana Prokopa? Zamíchat pořadím by také mohl nizozemský hráč Yan Zihan, který minulý týden vyhrál turnaj v Petrohradě. Na turnaji se mu mimo jiné podařilo porazit i známého ruského kandidáta na profesionálního hráče Antona Chernykha.

Registrace do turnaje končí v pátek 5.3. ve 14h. Nepromeškejte příležitost zahrát si několik seriózních partií, které se navíc nově hodnotí v ratingu jako kategorie B!

Konečné výsledky