O víkendu 11.– 12. 9. bude na půdě našeho hlavního města probíhat tradiční turnaj v rámci mezinárodního festivalu Deskohraní. Festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí slaví letos jubilejní 20. ročník. Kromě hlavního turnaje o víkendu mohou ve čtvrtek přijít změřit své síly také nadšenci pro desku 9×9. Všechny potřebné informace naleznete v propozicích. Nenechte si tuto jedinečnou akci ujít!

Fotky od Jardy.

Fotky od Sheeryho.

Fotky od Davida.

Konečné výsledky

___________________

Festival deskových her „Deskohraní“ probíhá letos mimořádně, díky Covidovým přesunům akcí, o měsíc dříve, a to od 11. do 19. září.

Turnaj go se tak konal v termínu 11.-12. 9. Vzhledem k pokračujícím Covidovým opatřením jak doma, tak v zahraničí, byl turnaj letos ryze českou záležitostí. Navíc odpadla i řada českých hráčů, kteří se „pro jistotu“ raději nezúčastnili, když chytli nějaké nachlazení, nebo se necítili fit. Nakonec tak hrálo 42 hráčů. Na druhou stranu tím, že Covid celkově zredukoval počet účastníků, a tím i akcí v rámci Deskohraní, jsme letos získali krásné hrací prostory v Atriu.

Tímto moc děkuji za fotky z turnaje Sheerymu, Jardovi a Davidovi Šafránkovi z Liberce.

A také posílám konečné výsledky z turnaje.

Nakonec všem zúčastněným mockrát děkuji že přišli a hráli i v současné problematické době a pevně doufám, že za rok se sejdeme opět a že podmínky již budou normální.

Tak za rok,
Jana