Vážení a milí příznivci hry go,

letošní ročník Mistrovství republiky se uskuteční v oblíbených prostorách Univerzity Palackého v Olomouci během letních svátků od 2. do 6. července. Organizátorský tým olomouckého go klubu v čele s Ondrou Bláhou připravují vše potřebné, aby mohla akce proběhnout bez větších komplikací. Potvrzenými účastníky jsou z kvalifikovaných hráčů aktuálně tito: Lukáš Podpěra 7d, Ondřej Kruml 6d, Jan Prokop 6d, Jan Šimara 6d, Radek Nechanický 5d, Petr Cipra 3d, Michal Timko 3d & František Čáha 1d. Akce se tedy zúčastní takřka celá aktivní česká špička.

Rádi bychom pro hráče zajistili co nejlepší podmínky a kromě toho také důstojný cenofond. Bohužel asociace není aktuálně v situaci, kdy by si však mohla dovolit přispět vyšší dotací na tuto významnou akci. Z toho důvodu jsme se rozhodli oslovit Vás, nadšence pro hru, zda podpoříte naši úzkou špičku, aby měla ještě vyšší motivaci k tomu nám předvést množství kvalitních partií a pozvednout tak ještě o něco více prestiž této akce. V minulých letech zazněly hlasy, že by o tuto formu podpory zájem byl, a proto jsme se rozhodli ji vyzkoušet.

Pokud tedy máte zájem Mistrovství republiky podpořit, můžete zaslat na náš transparentní účet (2001135934/2010) libovolnou částku s popiskem „DAR – Mistrovství republiky 2022“. Všem dárcům předem děkujeme a jmenovitě jim bude také poděkováno při zahájení a vyhlášení samotného Mistrovství republiky.

Výkonný výbor & Olomoucký go klub