Léto je za rohem a my bychom vám chtěli připomenout tři fantastické akce, které vám umožní ponořit se do světa go, užít si skvělou společnost a naučit se něco nového. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, určitě si najdete něco pro sebe. S přihláškou neváhejte, počet míst je omezený!

Go kemp

Chata Reoneo (Vernířovice), 18. – 25. srpna 2024

Připojte se k nám na jedenáctý ročník Go kempu v malebných Jeseníkách, kde strávíme týden intenzivního tréninku a zábavy v přírodě. Tento rok máme tu čest přivítat opravdu speciálního hosta Michaela Redmonda 9P, jednoho z nejvýznamnějších profesionálních hráčů z Japonska. Michael Redmond je prvním a jediným západním hráčem, který dosáhl nejvyšší profesionální úrovně a jeho přítomnost na kempu je naprosto výjimečnou příležitostí. Nejenže se budete moci učit od jednoho z nejlepších hráčů na světě, ale také získáte cenné rady a triky přímo z první ruky.

Chata Reoneo ve Vernířovicích pod Pradědem poskytuje ideální zázemí pro hráče go. Kromě intenzivního tréninku se můžete těšit na spoustu dalších aktivit jako například fotbal, tenis, kulečník, šipky, pingpong,  frisbee či procházky v krásné přírodě. Večer se poté můžete zúčastnit turnajů v oblíbených deskových hrách jako Osadníci nebo Portoriko.

Nezapomeňte se přihlásit co nejdříve na stránkách Go kempu. Celý tým se na všechny účastníky již nyní velice těší.

Nejlevnější registrace už jen do 31.5.2024 !

              

Letní juniorské soustředění v Go (LJSGo)

Chata Turnovská (Kořenov), 14. – 21. července 2024

Pro děti a mladé hráče do 20 let je tu Letní juniorské soustředění v go, které letos po dvou letech v Krušných horách obměňuje lokalitu. Junioři v tomto roce prozkoumají krásy Krkonoš a Jizerských hor, na jejichž pomezí se nachází Chata Turnovská. Hlavním učitelem

bude i tentokrát nejsilnější český hráč Lukáš Podpěra doprovázený silně motivovaným týmem s cílem rozšiřovat základny české juniorské scény.

Horská chata Turnovská nabízí klidné a inspirující prostředí pro intenzivní trénink a zábavu. Každý den je naplněn kombinací tréninků, turnajů a zábavných aktivit, které pomohou rozvíjet nejen vaše herní schopnosti, ale i týmového ducha a přátelství. Celou akci prolíná také oblíbená celotáborová hra pro týmy utvořené od počátku soustředění. Jako vždy se můžete těšit na venkovní hry, výlety do přírody, večerní táboráky či legendární bludišťáky.

Více informací najdete na stránkách LJSGo. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve.

Nejlevnější registrace už jen do 31.5.2024 !

200625_Evka-Neuman_Turnovska-chata_big_79.jpg220304_Evka-Neuman_SITE_Turnovska-Chata_big_00003.jpg

Go turnájek u vody

Pískovna Grygov, 5. – 7. července 2024

Pokud hledáte kombinaci relaxace a soutěžení, Go turnájek u vody je přesně pro vás! Akce se koná v Grygově, jen 7 km od Olomouce. Tento víkendový turnaj je ideální pro všechny, kteří si chtějí užít go ve venkovním prostředí s možností koupání a grilování přímo v místě akce.

Turnaj proběhne na 5 kol, s Fischerovým časem 45 minut + 20 sekund na tah. Kromě něj je v plánu i turnaj s kartičkami na gobanu 13×13 a možnost zahrát si další hry. Ubytování je zajištěno ve vlastních stanech, pod širákem nebo v budově (omezená kapacita, nutno domluvit předem).

Stravování bude jako každý rok zajištěno formou snídaní, objednávaných obědů a grilovaných večeří. Na místě bude k dispozici bar s alko i nealko nápoji. Kapacita je omezena, doporučujeme se tedy přihlásit co nejdříve. Pro více informací i registraci kontaktujte přímo organizátora turnaje Zdeňka Kratochvíla: tel. 605 268 455, 607 437 406, email: z.krato@seznam.cz

Není k dispozici žádný popis fotky.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Není k dispozici žádný popis fotky.

 

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na vás na některé z těchto skvělých akcí! 🙂