16.-17. července, Pardubice, kongresové centrum Ideon

Rok se s rokem sešel a opět tu máme Moyo Open. Tentokrát se sejdeme v Pardubicích již po jednadvacáté. Turnaj je opět zařazen do série Bonus Point EGF, kategorie C. Dobrou zprávou pro účastníky turnaje bude nepochybně i navýšení a rozšíření cenového fondu. Cenový fond byl navýšen jak pro první hráče v celkovém pořadí, tak pro hráče, kteří uhrají čtyři nebo pět bodů. Navíc byla přidaná cena i pro nejlepšího šestého hráče jak v celkovém pořadí, tak v pořadí top hráčů EGF.

Letos, z důvodů rekonstrukce, nebude možné ubytování účastníků na VŠ kolejích. Nicméně, pořadatel nám nabídl za velice příznivých podmínek ubytování v hotelu Labe, který je k hracímu místo v příjemné docházkové vzdálenosti. Ubytování je sice trochu dražší, než bývalo na kolejích, zahrnuje ale bufetovou snídani. Druhá možnost ubytování, která více odpovídá standardu kolejí, a to i cenově, je v hostelu Dukla.

Pro účastníky bude připraven v sobotu opět tradiční společenský večer na koupališti Cihelna. Alternativně lze posedět i v Rybárně na ostrůvku hned vedle hracího místa. Letos nás ve finále příprav na turnaj zastihla smutná zpráva, že nás navždy opustil Radek Nechanický. Proto chceme tento turnaj věnovat právě jemu. Radek býval pravidelným účastníkem turnaje v Pardubicích. Vyhrál první čtyři ročníky a celkově se z dosavadních 20 ročníků zúčastnil 14 turnajů. Z posledních sedmi let nechyběl ani jednou. Bude nám moc chybět.

za organizační tým Jana Hricová

 

Konečné výsledky

Fotogalerie